Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2012: Matematyka (odpowiedzi, arkusz)

Utworzony przez Ciekawski, 8 maja 2012 r. o 09:17
Z tego co czytałam na forach to nikt nie może znaleźć tego przepier***onego arkusza z matmy, tego drugiego, co lepsze to ta komisja nie zamierza go upublikować, wiec super, dowiem sie czy zdałam 29 czerwca, a potem poprawka w sierpniu jeśliby coś -.- to chore!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta matura byla bardzo latwa, a wiekszosc wciaz nazeka. Ja mam 3 z matmy n koniec a ta mature napisalam na przynajmniej 50%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala mów za siebie, ja całe życie mam 2 z matmy i naprawdę jej nie rozumiem, nikt nie jest w stanie mnie jej nauczyć/wytłumaczyć, a nie jestem głupia, z innych przedmiotów miałam po 80-90%, dobre oceny na koniec itd, jedynym problemem jest matma, są ludzie którzy naprawdę nie umieją tego przedmiotu bo są totalnymi humanistami jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milka napisał:
Ala mów za siebie, ja całe życie mam 2 z matmy i naprawdę jej nie rozumiem, nikt nie jest w stanie mnie jej nauczyć/wytłumaczyć, a nie jestem głupia, z innych przedmiotów miałam po 80-90%, dobre oceny na koniec itd, jedynym problemem jest matma, są ludzie którzy naprawdę nie umieją tego przedmiotu bo są totalnymi humanistami jak ja.
To, że jesteś totalnym humanistą nie znaczy że nie umiesz matematyki, bo jeśli jesteś humanistą to jak mówi słownik, jeśteś czy powinnaś być człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...