Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2012 z j. angielskiego (odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez matures, 10 maja 2012 r. o 12:11
Co za baran to pisał? Jakie obrazki, jaka wyprawa na wakacje? Nie wiem skad macie te źrdło ale ładnych ktoś wam bzdur naopowiadał. Leczcie się k*rwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie 1: Z czym/ kim kojarzy się Kaczyński w Stanach Zjednoczonych? Odpowiedź: http://www.trutv.com/library/crime/terrorists_spies/terrorists/kaczynski/1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha nie wiem o jakiej maturze oni piszą... ostro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja chyba inną mature pisałam, skoro była do napisania notatka do kolegi o odwołanym meczu, i zaproszenie w stylu semi-oficjalny nauczyciela na spotkanie z uczniami.... NIc o reklamach nie było.... Było o J.R.T Tolkienie, o domku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliście najpierw upewnić się czy takie były pytania zanim to opublikowaliście... Najwidoczniej napisaliście pierwsze lepsze odpowiedzi, które znaleźliście w necie. Przypuszczam, że ktoś dzielił się tym jakie odpowiedzi miał na maturze z angielskiego ale ustnej!! Tylko tam są takie zadania. Tutaj nie wspomnieliście, że chodzi o ustną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy beznadziejni ludzie.. myślicie że były różne wersje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu chyba pisze o maturze ustnej a nie pisemnej...nie przypominam sobie, żeby na pisemnej był opis obrazka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. T F T F F 2. E F A D C 3. B A C A C 4. B F D A H G C 5. F T T F T T 6. C C B A B C A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saandruuunia napisał:
Jacy beznadziejni ludzie.. myślicie że były różne wersje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie sama jesteś taka beznadziejna, bo ludzie mają racje:) u mnie np. odpowiedzi były inaczej poustawiane niż w wersji przedstawionej na tej stronie:) więc się tak nie mądrz na przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne to troche, były grupy a tu odpowiedzi tak jakby na jedną grupę;/ niech ktoś lepiej poda poprawne odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam:) zanotowałam sobie odpowiedzi . Niestety nie wiem dokładnie czy są poprawne bo miałam inna grupe . Bardzo proszę aby ktoś podał odpowiedzi do drugiej grupy Bo na stronie CKE niestety moich nie ma z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś miał inny arkusz, bo były dwie wersje prawda? To niech napisze do swojego arkusza odp. Będę wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek nade mną napisz 43018924
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie- może ktoś podać odpowiedzi lub link do drugiej wersji arkusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mialam drugagrupe i odpowiedzi sa 1. F T T F F 2. BADCF 3. ACBCA 4. EDFHACG 5. T T F F T F 6. ABADCBD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...