Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2013 matematyka. Odpowiedzi, arkusze (pobierz)

Utworzony przez Gość, 8 maja 2013 r. o 09:33 Powrót do artykułu
Ja już skończyłem matematykę. czekam na odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co roku te same brednie wielke halo matura temat na 1 strone czy naprawde nie ma o czym pisac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tak zestresowana juz skonczyłąm matematyke :/ jest ktos dobry z matmy kto moze podac z zamknietych co i jak ? bo ja mam napisane na rece wyniki i boje sie mega ze nie bede miała tych 15 pkt jest ktos dobry kto wie ze ma na bank dobrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A masz gdzieś swoje odpowiedzi to porównamy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ją oceniacie jeśli chodzi o poziom trudności ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie była trudna :/ ja mam odpowiedzi ale abc nie pamietam dokladnie wyników moge podac. ale bylo pafre grup i wolalabym zeby ktos tu wrzucił wyniki bo jednak nie wytrzymam do 12 stres razy 1000000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a BYLO ZADANIE Z PREDKOSCIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jaka była odpowiedź w czwartym zadaniu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie byly zadania na maturze? jakie typy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem łatwa była. Sam osobiście liczę na 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudna :/ bylo zadanie z predkoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura z matmy nie była trudna, nie było żadnego zadania podpuchy, jednak trzeba sprawdzić wszystko przed wyjściem, bo ja np zrobiłam głupi błąd na końcu i okazuje się że nie umiem odejmować ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki za info, jesli mozesz to napisz jakie jeszcze byly typy Nierownosc kwadratowa, grupowanie, rzut kostka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny poziom... Zamknięte pytania banalne, obrażające inteligencję maturzystów. W otwartych trudność sprawiły mi dwa zadania o treści "udowodnij". Dodam, iż nie jestem matematycznym prymusem. Nawet mało inteligentni koledzy i koleżanki dopuszczeni do matury "cudem" nie mieli trudności. Tak, zadanie z prędkością było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA napisał:
Dzieki za info, jesli mozesz to napisz jakie jeszcze byly typy Nierownosc kwadratowa, grupowanie, rzut kostka?
była nierównośc kwadratowa, bardzo prosta, można ją rozwiązać za pomocą gruowania wspólnych wyrazów, było tylko jedno zamknięte z rachunku prawdopodobieństwa, wychodziło 1/18 ( rzut 2 kostkami, pytanie: jakie bedzie prawd. ze iloczyn wyników będzie 5 ), 1 zadanie z prędkością, 2 dowody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudna była :/ jednak chyba to prawda, ze w tamtym roku była najłatwiejsza ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@MA: Wszystkie przez Ciebie wymienione. "Grupowanie" masz na myśli statystykę? Była mediana w zamkniętym, gdzie od razu było widać wynik, nie patrząc na odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze dzieki za tak liczne odpowiedzi Mowiac grupowanie mialam na mysli rownanie wielomianowe, pojawilo sie? A zadanie ze stereometrii bylo trudne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 99% wiarygodne: ZAMKNIĘTE: 1. odp (-9,1) 2. 125%b 3. -1 4. x=3 ; y=-4 5. 4 6. (2,4) 7. (2x-3)(2x-3) 8. 3 9. a<0 b<0 10. -1 11. f(x-2) 12. x=7 13. a1=2 14 -7/4 15. 25st 16. 2 rozwiązania rzecz. 17. 8sqrt13 18. p(-25,2) 19. sqrt5 20. pięciokąt 21. 15pi 22. 1/18 23. 2 24. x=5 25. 4 OTWARTE: 1. xe(-2sqrt2, -2, 2sqrt2) 2. 0 3. dowód 4. a) y=7 (-3,5) 5. (-niesk, 1>u<5/2, +niesk) 6.dowód: wyłączyć przed nawias 6^98 (2*17) 7. 45,60,75 8. 400cm3 9. 63km/h i 72km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 masz źle, bo tam jest (x^2+3) Więc nigdy nie będzie miejsc zerowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...