Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy jesli tylko opisywalem gajowca a o cezarymcnic nie pisale, poza tym ze ten fragment to rozmowa gajowca z cezarym to mam nie zdane za nie przekazanie wszystkich informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik zablokowany
Ostatnio edytowany 7 maja 2013 r. o 14:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie te odpowiedzi, czy ludzi w chuja robicie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bleee - było wyraźnie napisane 'bohaterów do autorytetów', jakieś punkty polecą, chill
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pie*dole;/ 2 czesc ujdzie ale 1 tragedia;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są odpowiedzi. http://www.echodnia....KACJA/130509372 a od ilu punktów się zdaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30% to 21 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co będzie jak napisałam cyber-przestrzeń zamiast cyberprzestrzeń ? Uznają mi to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz po polskim. Oczywiscie napisany na 100%. Jesli Ci nie poszlo to musisz zajrzec na maturas.weebly.com. Ja napisalem mature z nimi i jestem zadowolony na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seko napisał:
Czy jesli opisalem tylko role i stosunek gajowca do autorytetu a nic o autorze i cezarym tmam nie zdana mature ?
nie, ale masz mniej pkt ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałem z tej strony i dziś odpowiedzi się sprawdziły o.0 http://testymaturaln...i.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeśli napisałam że Cezary był w dobrym kontakcie z Gajowcem i chciał wziąść go za swój autorytet to mam błąd kardynalny??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gory dzieki, prosze o pomoc. Jak napisałem w wierszu Mazowsze iż mogę przypuszczać iż podmiot liryczny widzial przebieg walk i mógl w nich uczestniczyc to jest błąd kardynalny? Tego wiersza nie było na lekcjach, i ja go trochę inaczej odebrałem niż widzę analizy w internecie. Pisałem, iż wczoraj podmiot liryczny widział walki, że był np. obserwatorem. Czy jak to ejst wiersz to mogę napisać swoją analizę, odczytać inaczej, może trochę błednie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja głupia napisałam ,że podmiotem lirycznym był Baczyński ! czy to będzie uznane za błąd rzeczowy ? licze na wasza odpowiedź !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomaszssasd napisał:
Z gory dzieki, prosze o pomoc. Jak napisałem w wierszu Mazowsze iż mogę przypuszczać iż podmiot liryczny widzial przebieg walk i mógl w nich uczestniczyc to jest błąd kardynalny? Tego wiersza nie było na lekcjach, i ja go trochę inaczej odebrałem niż widzę analizy w internecie. Pisałem, iż wczoraj podmiot liryczny widział walki, że był np. obserwatorem. Czy jak to ejst wiersz to mogę napisać swoją analizę, odczytać inaczej, może trochę błednie?
z tego co wiem to podmiot liryczny był uczestnikiem walki także nie powinno to być błeden kardynalnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro matematyka, ja sie nie boje, przygotowalem sie z matuura.weebly.com/. Polecam satysfakcja gwarantowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro matematyka, ja sie nie boje, przygotowalem sie z matuura.weebly.com/. Polecam satysfakcja gwarantowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...