Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2013 z polskiego. Odpowiedzi, arkusze, tematy

Utworzony przez Gość, 3 maja 2013 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Zdziwiłby się bardzo,gdyby na tegorocznej maturze z języka polskiego nie było tematu Akualność takich utworów literatury polskiej jak ZA CHLEBEM,WOLNY NAJMITA,W PIWNICZNEJ IZBIE.Jeśli tego tematu noie będzie,to znaczy że autorzy innych tematów nie znają realiów życia.Temat wskazany przeze mnie da młodzieży wyjątkową możliwość wypisania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś co moze byc na tegorocznej maturze chodzi mi o tematy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam ,że danie lektur tych co były rok temu to żenada ,flaki z rosołem...bklelele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, o co chodzi z tą maturą, ona jest co roku? Odpytują tylko z lektór czy np. z geografii też mogą mnie zapytać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już pewne: Wesele,Gloria victis oraz Cierpienia młodego Wertera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedza są wiesz, że piszesz że to pewne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Skąd to wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś tego pewien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbys był mądry to bys wiedział ze 1 temat to jest z dzieła którego sie nie zna wiec nie moga byc 3 dzieła z podstawy programowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Gloria victis jest na rozszerzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glora victis jest na podstawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Tu macie arkusze i odpowiedzi do matury 2013 do wszystkich części ,który odbędzie się w maju. http://hostujmy.pl/download/45384/mQ5NDB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bedzie napewno to i w jaki sposób to pobrać bo niestety trzeba wypełni c jakaś ankiete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos juz pobral ten niby arkusz z odpowiedziami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wam wciska jakieś ankiety, żeby hajs na was robić, ciekawi mnie to co wiedza napisał/a, może trafi ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos rzeczywiscie zna tematy ma arkusze itd to wystarczy napisac temat wypracowania z polaka i zalatwia to sprawe a te ankiety to zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega mi polecił stronkę na której znalazł arkusze maturalne. Polecam !!. Stronka : http://maturas2013.weebly.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan tadeusz będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** ku*** będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie CKE ktoś przez pomyłkę wystawił arkusze maturalne 2013.Niestety szybko zauważono błąd. Ale udało mi się skopiować testy z języka polskiego. Udostępniam je tutaj: http://bit.ly/111kU5F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...