Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
shhtht
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj macie bardzo praktyczny poradnik jak zdac przedmioty ustne,rok temu uratowalo mi to tylek:) - 100% z angola i polskiego, sa tam zawarte rowniez informacje o tym jak pokonac stres, lapcie i nie dziekujcie :)
Ostatnio edytowany 6 maja 2016 r. o 08:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkusz i odp z angielskiego jest dostepny na stronie :)
Ostatnio edytowany 6 maja 2016 r. o 08:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorodna młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz wiedzieć czy zdałeś maturę z J.Angielskiego?? Arkusze wraz z odpowiedziami do ściągnięcia w linku poniżej own.li/C9xo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ourl.pl/matura2016odp pierwsze odpowiedzi do zadan juz sa ! :) calkiem dobrze mi poszlo :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy odpowiedzi były pomieszane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi ze słuchanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 8.1) - nie powinno być "A" czyli "Another" zamiast "Other"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli odpowiedzi są do tego arkusza co został podany to jest błąd w 8.1 - c (other) a powinno być a (another)  http://www.teenink.com/reviews/all/article/531016/Making-Room-The-Future-of-Urban-Living/ tekst źródłowy "Imagine, New York City is going to have to accommodate another one million people in the next ten years."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są pomieszane. Już ciśnienie mi podskoczyło jak na początku zobaczyłam, że wszystko mam źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi sa pomieszane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Prawda/Fałsz jakie odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie można zobaczyć odpowiedzi z części słuchanej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z angielskiego to jakis zart, pare lat temu niewiele latwiejszy byl egzamin gimnazjalny. Zadania sa na poziomie prac domowych, a nie tzw "egzaminu dojrzalosci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi do drugiego arkusza: 1 F f t f t 2 e b c a 3 c a b c a c 4 f e b d 5 b c a 6 c a c a b 7 e c b 8 b a c b a 9 b c b a c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś pewny tych odpowiedzi do drugiego arkusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...