Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~paula~ napisał:
dokładnie pisało że ten kto jako ostatni go odnajdzie przegrywa
Fuckk No kurdee noo musialam tego nie zauwazyc;/;/ No trudno przezyje A jak zaznaczyliscie to z St.Valentine pierwsze chodzilbo ile ich bylo czy jakos tak ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GrzechoMistrz napisał:
wlaśnie bylo tam napisane takie slowko na literke 'f' ktorego nie znalem, ale zaznaczylem ze ostatni przegrywa bo pisalo cos. Last who.... wszystkich ktorych sie pytalem po maturze mowili ze nie ma przegranego...
słowkiem na f bylo "find" ? xD owszem ma przegranego :] uwierz mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paolka napisał:
A jak zaznaczyliscie to z St.Valentine pierwsze chodzilbo ile ich bylo czy jakos tak ;>
byl falsz w tekscie bylo napisane "at least three" a nawet 7, a w zdaniu bylo "just 3"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GrzechoMistrz napisał:
wlaśnie bylo tam napisane takie slowko na literke 'f' ktorego nie znalem, ale zaznaczylem ze ostatni przegrywa bo pisalo cos. Last who.... wszystkich ktorych sie pytalem po maturze mowili ze nie ma przegranego...
Tak dokładnie było słowo forfeit, które wg kontekstu znaczyło "poddać się".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kitty napisał:
słowkiem na f bylo "find" ? xD owszem ma przegranego :] uwierz mi
bylo find, ale takie slowko to znam, chyba ukrywac tak? nie no zartuje find=znalezc, jak bedzie arkusz w necie to podam to slowko na koncu zdania jest jeszcze slowko na f.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był przegrany:) ostatni, pay to forfeit to w sensie zdania oznaczało przegraną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie dzieki za odpowiedz, to bylo forfeit. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
byl falsz w tekscie bylo napisane "at least three" a nawet 7, a w zdaniu bylo "just 3"
No tak ale w pytaniu bylo jeszcze ze zwiazanych historycznie czy jakos tak a tych 7 bylo tych jakis tam na sh... ale nie wiem.. Potrzebny najlepiej arkusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tekście było, że od St. Valentego pochodzą walentyki, ale bez przedrostka St., a w odpowiedzi było na odwrot sam już nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co daliscie w tekscie o tych zabawach w ostatnim? chodziło chyba o czym ogólnie jest tekst, jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co daliscie w tekscie o tych zabawach w ostatnim? chodziło chyba o czym ogólnie jest tekst, jakoś tak.
Ja zaznaczylam ze o grupce znajomych chcacych spedzic milo wieczor czy cos takiego xD Aaaa w ty tekscie o St.Valentine o tym cudzie czy jakos to jak zaznaczyliscir?;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dałem true, ale nie wiem czy dobrze, ogolnie w tamtym zadaniu mam F,F,T,T,T,F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co daliscie w tekscie o tych zabawach w ostatnim? chodziło chyba o czym ogólnie jest tekst, jakoś tak.
właśnie, też tego nie wiedziałam, bo wszystkie odp. mi pasowały tekst niby zrozumiałam, więc zaznaczylam że to było o rodzinie... zastanawialam się też nad dziewczynka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprostsze zadanie dla mnie to było dobieranie tytułów nagłówków do opisów z czytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paolka napisał:
Aaaa w ty tekscie o St.Valentine o tym cudzie czy jakos to jak zaznaczyliscir?;>[/quote] Prawda, bylo napisane, ze po tym jak sie za nia modlil to ona odzyskala wzrok (ta jego ukochana ) [quote name='paolka' post='198597' date='26.11.2009, 15:15:43']No tak ale w pytaniu bylo jeszcze ze zwiazanych historycznie czy jakos tak a tych 7 bylo tych jakis tam na sh... ale nie wiem.. Potrzebny najlepiej arkusz
roznica jest w "at least" (conajmniej) a "just" (tylko) w tekscie bylo "conajmniej trzech" a w odpowiedzi pytali o to czy bylo "jedynie/tylko trzech" :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bfdae ffttf bcadd tffttf fhcagde adcdcbb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. F B C A E 2. F T T T T 3. B C A D D 4. F F T T F F 5. F H G B C D E 6. A D C B C C B Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kitty napisał:
Prawda, bylo napisane, ze po tym jak sie za nia modlil to ona odzyskala wzrok (ta jego ukochana ) roznica jest w "at least" (conajmniej) a "just" (tylko) w tekscie bylo "conajmniej trzech" a w odpowiedzi pytali o to czy bylo "jedynie/tylko trzech" :]
Noo wlasnie zrozumialam..Kurdee no ale spokoo xD Jeszce jutro tylko gera i po maturkach xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mturka według mnie prosta. Mam nadzieję że nie będę zaskoczona ;P Pozostaje czekac na wyniki lub arkusze i odpowiedzi. Ja swoich osobiście nie pamiętam ;p Jutro rozszerzona! Czyli teksańska masakra piła mechaniczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do słowa na 'f' czyli forfeit według mnie pay forfeit to oddawać jakies fanty coś w tym stylu. Zaznaczyłam, iż nie ma przegranych bo dla mnie nie było to jednoznaczne z przegraną. Chociaz moze sie mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...