Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ksik napisał:
pamiętam to ostatnie zadanie, wyszlo mi 12 i 4, zadanie z parametrem (-5, -3) , i wykazać że pierwiastki wielomianu są l. wymierną to 1/2 . a Tobie? co pamiętasz?
Te wyniki co podałaś to mam tak samo. W pierwszym wyszły mi trzy punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a masz może to zadanie z tym punktem P i prostą y=-1/2? jaki wzór funkcji powstal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Ci wyszło to zadanie, w którym trzeba było napisać równanie okręgu? Mi promień wyszedł 2, a współrzędne w ułamkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksik napisał:
a masz może to zadanie z tym punktem P i prostą y=-1/2? jaki wzór funkcji powstal?
funkcja powinna wyjść y=(1/2)*x^2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pierwszym tez mi trzy punkty wyszły, pamiętasz jakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksik napisał:
w pierwszym tez mi trzy punkty wyszły, pamiętasz jakie?
Napewno jeden to x=0 y=3, reszty nie pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
desant napisał:
A jak Ci wyszło to zadanie, w którym trzeba było napisać równanie okręgu? Mi promień wyszedł 2, a współrzędne w ułamkach.
tez mi wyszedł promień 2 i ułamki tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
desant napisał:
Napewno jeden to x=0 y=3, reszty nie pamiętam
no to ja mam bodajże inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tą spiralą Tobie ile wyszło??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszła spirala ~~128*pi*r dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mi wyszła spirala ~~128*pi*r dobrze?
spirala mi wyszła 2pi r, przedział (-5,-3), podstawy trapezu 12 i 4, w pierwszym zadaniu dwie pary liczb: 0 i 3 lub -2 i -1(albo 1, nie pamiętam), sinx +cosx>0, odwrotność pierwiastków wymierna(1/2), wzór na koło- środek w punkcie 8/3i 2/3 i promieniu pierwiastek z 2, a reszty nie pamiętam wybaczcie że tak chaotycznie napisane ale śpieszyłam się żeby jak najmniej zapomnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyniki już są, ... co niektóre rozwiązania mnie bardzo zaskoczyły ;/ dla mnie ta matura byla trudna, mam nadzieję że CKE nie zrobi aż takiej trudnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad1 x = 0, y = 3 lub x = 2, y =-1 lub x =-2, y =-1 zad2 2 pierw z 2- 1/3 zad 3. (x +2)^2+ y^2= 2 zad.4 nierownosc prawdziwa zad5 2 pi r zad6 1/2 zad7. f(x)= 1/2 x^2 zad8 s =0,5*pod pierwiastkiem ( 2c^2+ 2b^2- a ^2) zad9 JeÊli liczba a byΠaby kwadratem pewnej liczby, musiaΠaby dzieliç si´ przez 3 9 2= . Liczba a dzieli si´ przez 3, a nie dzieli si´ przez 9, nie jest wi´c kwadratem liczby naturalnej. zad10 k nalezy do (-5 , -3) zad 11 12, 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siemka ludziska mam takie pytanko moze glupie troche ale wiekszosc zadanaich wystepuje ten znak ^ co on oznacza??/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jak ktoś by był tak uprzejmy i miły i mi tu ładnie napisał rozwiazane zadani ZAmkniete te z trescia to była bym niezmiernie wdzieczna dziekuje z góry pozdrawiam LIPKAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzywam 4jezykow obcych, nie potrafie pojac matematyki na poziomie funkcji. Nikogo to nie obchodzi, bo w naszym pieknym kraju musze znac trygonometrie, zeby zostac nauczycielem jezyka angielskiego.   Mam nadzieje, ze osoba, ktora postawila matematyke jako wymog zdania matury, umierala bolesna i bezsensowna smiercia. Dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 18 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...