Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Dobrze jest, wzrost to 170cm średnia, a powyżej tego to tylko 6 osób (nie liczą się też z 170cm ludzie, bo takto by wyszło 16)
Mnie też tak się wydaję ale u mnie sporo ludzi w klasie upierało się przy 16. Trzeba poczekać na wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też się tak wydaje więc gra ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a obliczałaś to ze średniej arytmetycznej ?
Hmm chyba tak. Inaczej sie tego nie dało mozliwe ze ja sie pomylilam, nie mowie ze nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też wyszło 6 . trzeba czytać dobrze treść zadania chodziło o osoby powyżej średniej. z Julką również mi wyszło 18 lat. ogólnie to maturka była trochę trudniejsza od poprzedniej ale zaliczona będzie ;] pozdrawiam maturzystów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 osob, trzeba bylo policzyć średnią arytmetyczną wzrostu. Wynosi 168,xx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też srednia wyszla 168,... więc 16.;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm.. Moim zdaniem (bo tu liczy się moje zdanie a nie odpowiedzi z klucza ;P ) matura z matematyki nie była trudna.. ale dla kogoś kto matematykę lubi bądź ma do tego głowę. Osobiście dla mnie humanistki, która niewiele ma wspólnego z przedmiotami ścisłymi matura była dość kłopotliwa. Nie wiąże z nią przyszłości dlatego nie przejmuję się tym, byle zdać. Pamiętaj: OLEJ MATME ZOSTAŃ NINJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja policzylam i ze sredniej arytmetycznej i ważonej w ważoną podstawiłam zamiast wagi wzrost i w ważonej i arytmetycznej wyszlo że 6 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia wychodziła poniżej 170 cm, więc 16 osób. Promień okręgu opisanego na trójkącie 4 pierwiastki z 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie tak jak mowisz wyszlo 16 osob, bo srednia byla 168 z czyms. Wiec ludzie ze 170 zm wzrostu tez sie licza jako powyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak mi sie wydaje z w tym 6 promien to byla 2/3 z wysokosci czy 4 z jakims tam pierwiatkiem, nie pamietam juz dokladnie
ja tez tak zrobilam że 2/3 wysokości A wie ktoś może kiedy ukażą się wyniki gdzieś ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze jest, wzrost to 170cm średnia, a powyżej tego to tylko 6 osób (nie liczą się też z 170cm ludzie, bo takto by wyszło 16)
średnia wyszła ok 168 cm. Ze średniej arytmetycznej. Czyli powyżej średniej było 16 osob, na pewno tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moniaa napisał:
ja tez tak zrobilam że 2/3 wysokości A wie ktoś może kiedy ukażą się wyniki gdzieś ??
jutro w wyborczej ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 osób! należało policzyć tych co są ponad średniej a średnia to 170. Czytanie ze zrozumieniem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
średnia wyszła ok 168 cm. Ze średniej arytmetycznej. Czyli powyżej średniej było 16 osob, na pewno tak
na 100% dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. .to ile wynosiła ta średnia 168, czy 170.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAtematyczny geniusz napisał:
na 100% dobrze
nie, 170cm to średnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam 170 średnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jakim cudem wyszlo CI ze srednia to 170, ale spoko. Zobaczymy jak ukaza sie odp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było pomnozyc kazdy wiek z iloscia osob i podzielic przez ilosc osob w klasie wyszlo 168,... wiec powyzej bylo 16 osob jestem przekonana:P to jest czytanie ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...