Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mow za Siebie:/ bylo trudne i jedno i drugia, na Psy sam schodzisz, a nie szkolnictwo w Polsce... Zastanow sie co mowisz,bo obrazasz innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matury były łatwa. nie była ani banalna ani trudna. Polski zawierał pytania w stylu jaką pełni funkcję co przynosi zawsze wiele problemów ale tematy wypr były banalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejsza matematyka była dużo łatwiejsza, polski z kolei nie był najprostszy. nie ma tragedii, zobaczymy jak pójdzie mi jutro rozszerzony niemiecki. ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beez sensu! nie podobalo mi sie! trudna matrua była.. tylko wypracowania latwe..a to czytanie? matko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie z polskiego bardzo trudne, wypracowanie akurat mi podpasowało. Matematyka o wiele łatwiejsza od tej próbnej z CKE. Zobaczymy jak wyjdą wyniki. jutro niemiecki rozszerzony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksero klucza do matury próbnej 2010/2011 OPERON (matma polski języki gegra itp) http://adf.ly/Bf6z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytanie bardzo sympatycznie ... co prawda zajmuje troche czasu gdyz 3ba pomyslec nad synonimami bo przeciez nie mozna cytowac jak CIe o to nie prosza, ale wydaje mi sie ze jedno z prosszych czytan z jakimi do tej pory sie spotkalam, co do wypracoania to 2 przeciez banal! pierwsze lepsze opracowanie zaczyna od omawiania tego tematu,co do 1 to podobno jest podchwytliwe chociaz przeciez mozna sie odwolac do Chlopow i ladnie opisac psychizacje krajobrazu ! matura bardzo mi sie podoba ! Pozdrawiam biolog:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli ktoś napisał,że artykuł o nadludziach Raskolnikow gdzieś przeczytał , a przecież to był jego artykuł , to jaki błąd popełnia? Kardynalny czy rzeczowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema na tej stronię możecię znaleśc Arkusze Oraz Odpowiedzi Na Mature 2011. Kolega mi mówił że rok temu zdawał z matmy i dzięki tej stronie zdał na 80%. Polecam Wam. http://testy-maturalne-2011.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...