Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawdopodobieństwo mam na bank źle bo zapomniałam powtorzyc haha ;pp a z tym talesem co było otwartee ? ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgubiłam tam zero sorka macie rację. 400 wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naomi napisał:
prawdopodobieństwo mam na bank źle bo zapomniałam powtorzyc haha ;pp a z tym talesem co było otwartee ? ;>
tam wyszło 4,8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Napiszę wam moje odpowiedzi które są raczej dobre, ale nie mam pewności :1.A2.C3.B4.A5.C6.B7.C8.D9.D10.A11.C12.C13.A14.C15.C16.D17.A18.C19.D20.C21.B22.B23.D24.strzelałam :P25.D26. pierwiastek z 6 i -6 oraz -227. x należy do (-niesk. ; -3) U (5; niesk.)30. 4,831. 7832. 4033 3/734. -1
Na zamknięte nie patrze, ale co do postu Magdy to: 31. 78 [ połowa z tego, czyli 39 ] 32. 40 [ 400, może zjadłaś 0 ] 34. -1 [5 lub -5 ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z cke byla tysiace razy lepsza...ta to istny koszmar;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ostatnim na bank 5 lub -5 ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tą nierównością nie było > 0? czyli (-3,5) i (5,nieskonczonosci)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
tam wyszło 4,8
a co to bylo za zad? i to 31? ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naomi napisał:
a co to bylo za zad? i to 31? ;>
4,8 z tą prostą przechodzącą przez trojkat, 31 z polem trapezu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh ta matura jest do d*py nie podobna. z cke była łatwiejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki nie chcialam tego cytowac to nie ptrzcie na too .. chodziło mi co to za zad to ostatnie i to 31? ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GG&Date=20101124&Category=GALERIA&ArtNo=244718202&Ref=PH&Params=Itemnr=1 potwierdzcie czy to dobre odpowiedzi z tej dzisiejszej matury z matmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie link do arkusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z trapezem wyszło mi pole =13.\ Z ostrosłupem wyszlo V=400 \ w ostatnim sa dwie odpowiedzi suma moze wynosić 5 albo -5 / z tym trójkątem wychodzilo 4,8.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnie zadanie na bank jest źle zrobione.. jeżeli x= -3 to druga jest -2 i jeżeli x=2 to druga 3 proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło tak jak w odpowiedziach.. -1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i widzicie w ostatniim jest -1 ! dobrze mam :] wzorow vieta nie umiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GG&Date=20101124&Category=GALERIA&ArtNo=244718202&Ref=PH&Params=Itemnr=1 czy to sa dobre odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maćek napisał:
dajcie link do arkusza
~asd~ wydaje mi sie, ze poza ostatnim, jest dobrze. Tam jako liczby potraktowali -3 i 2, ale nawet w treści zadania pisało, że jedna liczba od drugiej jest większa o 1. Sumy mają wyjść 5 i -5. Jak myślicie, dostanę jakieś punkty jak w zad. z kulami wyszło mi 3/14? :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ostatnim zadaniu chodziło o sumę dwóch liczb: x i o 1 wiekszej od niej.. a czy 2 jest wieksze o 1 od -3? nie wydaje mi się Te odpowiedzi to są rozwiązania jednej z tych liczb. A druga to x+1 a chodzilo o sume x+(x+1)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...