Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

meble na wymiar

Utworzony przez dbvvv, 21 maja 2019 r. o 11:29
Cześć. Firma w Krakowie która zajmuje się produkcją mebli na wymiar, dokładnie chodziłoby mi o kuchnię, choć nie wykluczam też zamówienia umeblowania do innych pomieszczeń. Możecie doradzić kogoś konkretnego? Wysoka jakość materiałów, ciekawy dopasowany projekt, rozsądne warunki cenowe? Gdzie szukać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi parę osób doradzało markę Solarz jeśli chodzi o szafy na wymiar i nie żałuję. Polecam zwłaszcza firmom (hotelom, biurom itd.). Mają modną stylistykę, duzy wybor opcji jeśli chodzi o kolor i wykończenia, można sobie rzeczywiście „uszyć” taką szafę na wymiar, dopasowaną, taką jakiej się potrzebuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę jestem w temacie, bo od niedawna mam kuchnię na wymiar, którą zrobiła firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Pełna profska od projektu po wykonanie. Do tego bardzo kontaktowi ludzie otwarci na sugestie klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...