Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale się narobiło!Babcia do emerytury"polskiej "dorabiała!Ale prawdziwych mafiozów nie łapią,za dużo mają kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja jeszcze proponuje sprawdzić mieszkanko u zbiegu Wolskiej i pl.Bychawskiego, przy przystanku autobusowym. Czekając na autobus nie da się nie zauważyć rozkwitu tajnego handlu, codziennie wstającego wraz z pierwszymi promieniami coraz bledszego słońca. Pieniążek za wódeczkę, raz w buteleczce raz w wiadereczku :-) I klienci zadowoleni :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak mi się trochę z kieliszka rozleje to mogą mnie za to posadzić? Ja wiem, że w kraju bieda, ale żeby na rozlaną kroplę wódki były paragrafy ?!;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19L to rozlewnia?????? Kurna ja mam pare butli 3l w barku, to chyba hurtownia jestem.... Rozumiem 5 beczek po 200l gotowych do rolania, ale dwie skryznki wódki to jest ROZLEWNIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nastawiony gąsior 30l z winogronem, chyba zaraz wszystko wywalę bo mnie tu rozlewnią nazwą i posadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie .. Dobry Polak wódki nie rozlewa!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...