Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna zasłabł w pracy. Szefowa mu nie pomogła, ciało znaleziono w lesie [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2019 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Co za psita głupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dorobkiewiczów, groszorobów nie liczy się człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C*°a nie myta powinna odpowiedzieć jak za zabójstwo a Urząd Skarbowy powinien prześwietlić co do jednego wiórka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś koszmar, na domiar wszystko oni trumny produkowali! Paskudne, pazerne babsko, oby ją spotkalo to samo, brak empatii i zwyklych ludzkich odruchow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznań. Czy to nie ta lepsza Polska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa kobieta. Typowa polka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby w piekle się smażyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne ! Zabrała kobiecie męża a 3 dzieciom ojca ; szkoda ze nie ma kary śmierci bo ta baba na to zasługuje a nie 5 lat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zatrudnianie na czarno powinna byc wysoka kara pozbawienie wolnosci. Na Wschodzie Europy nie mozna liczyc na samodyscypline, empatie i uczciwosc tylko trzeba walic po labach i patrzec jak rowno puchnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla kapitalistycznych śmieci zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czmu nie na bosaka i w majtkach? Ma znajomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napewno to była katoliczka o może jeszcze siedząca e pierwszej ławce w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a współpracownicy tacy empatyczni, że lepiej niech typ umrze, ale szefowa zakazała, więc d*pa cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam conajmniej dwa przypadki zaslabniecia i smierci w pracy (problemy z sercem i krazeniem) i nikt w mediach o tym nie pisal, moze dlatego, ze byli to Polacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznań. Czy to nie ta lepsza Polska?
 Njus dla Lublina?? Przecież to granica z DDR(takie Niemcy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, jestem jednym z tych, którzy nigdy nie wierzą, że HIV / AIDS nigdy nie da się wyleczyć, ponieważ większość wyspecjalizowanych lekarzy na świecie potwierdziła, że ​​HIV nie ma lekarstwa, żyłem z HIV przez 9 lat i byłem stabilny (ARV ) kontrolować to, chociaż byłem zmęczony tym, ponieważ sprawia, że ​​jestem oszołomiony i leniwy w każdej chwili, utrzymałem swoją wiarę silną przez dziewięć lat, aż natknąłem się na doktora Joe online, który był utalentowany i był również obdarzony zdolnościami ziołowymi leczyć wszelkiego rodzaju śmiertelne wirusy / choroby przy pomocy preparatów ziołowych przygotowanych przez niego, widziałem wiele osób o nim także świadczących i jak aktywny był jego lek, Nie miałam innego wyboru, niż dać mu trop po wszystkim, że jestem z HIV od 9 lat i ku mojemu największemu zdziwieniu, dr Joe musiał spłukać wirusa HIV z organizmu przez miesiąc, ponieważ powiedział, że HIV jest uleczalny tylko dzięki medycyna naturalna i ziołowa, większość ludzi nigdy nie słyszała o tym niesamowitym i cudownym sposobie pozbycia się jakiegokolwiek wirusa lub choroby z ich organizmu, ale dla tych, którzy są zainteresowani, tak jak ja wtedy, zanim mój Doktor potwierdził, że HIV jest negatywny, powinien skontaktować się z Dr . Joe bez wahania na swojej osobistej poczcie za pośrednictwem (dr.joeblessed@gmail.com) lub dr.joeblessed@outlook.com. Zadzwoń do niego lub Whats-app na (+1) 4146229522 w celu wyleczenia każdego z wymienionych poniżej rodzajów leczenia WIRUS OPRYSZCZKI POSPOLITEJ CUKRZYCA WART / COLD SORE WĄTROBA A, B FIBROID SŁABA ERECTION ITP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cholerę przejeżdża do Polski jakiś bandersyn ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażynka biznesu. Pier...ona dorobkiewiczka zepsuta przez pieniądz. O takich się mówi ze sumienie czyste mają bo nie używane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bizneswoman ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...