Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mi Store w Lublin Plaza. Promocje z okazji otwarcia sklepu Xiaomi w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2019 r. o 22:33 Powrót do artykułu
Fajnie, że zaplanowali na 10, tylko nie wiadomo kiedy? Jutro? Za miesiąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem,w najbliższa sobote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sobotę pisze jak byk, nie dziękuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sobotę pisze jak byk, nie dziękuj.
 "jest napisane", nie dziękuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w dniu otwarcia najnowsze modele elektrycznych hulajnog po 650 złotych, czyli o 1000 zł taniej niż w internecie, dla pierwszych 20 klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne chińskie badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawcie wiesniakom aurokary po co maja palic swoje wieswageny albo awdi 1,9 tdi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciulu jeden jakby nie wieśniaki to jadłbys beton z drogi. A tobie słoma z buta już wyszła ?????????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat najlepsze badziewie jakie można znaleźć w tej cenie. Lepiej zapłacić za chińskie, mniż amerykańskie gdzie cena sprzedaży jest 13x większa od ceny produkcji. Bardzo ciekawa jestem czy będą mieli mniejszą cenę modelu Xiaomi mi mix 3. W play bez abonamentu jets obecnie w promocy za 2.5k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne chińskie badziewie
 To sobie kup amerykańskie a na ulotce przeczytasz PRC ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ta firma była zamieszana w aferę szpiegowską .... był skandal ale jak widać wszystko jest jednak OK i otwierajmy sklepy SZPIEGÓW ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...