Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miała być wymarzona osiemnastka. Ale to zdarzenie na zawsze zmieniło jej życie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2018 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Swastyki z wafelków na torcie nie było? Operator TVNazi nie 'hajlował' na tle swastyki? :) HTTp://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24176270,operator-tvn-hajluje-na-tle-swastyki-reaguje-brudzinski.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile alkoholu miala we krwi? Ojej jaka ona bezbronna teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama przyznaje że była po.Baba pijana , dupa sprzedana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucinać hu.e na żywca i nic więcej bo to adekwatna kara.żeby tak postąpić to odwage mieli,teraz jakoś im uparowała,ale patrząc na dziisejszą durną młodzież wcale mnie to nie dziwi.spychologia jeden na drugiego i na ofiare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwałty, pedofilia powinny być karane pozbawieniem wolności i fizyczną kastracją. Brali udział w tym gwałcie we dwóch i już to wskazuje na gwałt i to zbiorowy. Nie rozumiem z jakiego powodu prokuratura umorzyła dochodzenie????. Szkoda dziewczyny uraz psychiczny na całe życie. Nie wyobrażam sobie jak będzie się czuła gdy na swej drodze spotka któregoś oprawcę, a może obydwu na raz. Kpin i ironii z ich strony nie będzie końca. Już samo podanie środków psychotropowych powinno być karane. Żeby był równy obciach trzeba im obciąć i ogłosić publicznie. Myślę, że podobnie myślący o podobnych zamiarach, nie będą myśleli i kupowali tych środków w obawie o swoje j..a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlatego że ojciec zapewne nie stosował pociegla jak wychowywał,jednak pasek na *** to najlepszy wychowawca,dodatkowo działa prewencyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna dziewczyna. Dawajcie tych dwóch, ja im wymierzą odpowiednią karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełne dane pokrzywdzonej wiadome dla każdego. A ci, co się nią zabawiali są pod ochroną. Jak zwykle...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super biegly super sąd, brawo!!!! Powiem tyle, gdyby moja siostre cos takiego spotkalo z gory nic nie sugeruje, ale zajebal bym was gnoje blagalibyscie a caly swiat by sie dowiedzial jak samemu wymierza sie sprawiedliwosc w kraju w ktorym tej sprawiedliwosci nie ma a pana bieglego jak i sedziego z racji zapewne sporego wyroku ktory by mi grozil tez dla przygkladu dla potomnych bym potraktowal tak samo, bydlo bydlo i jeszcze raz bydlo!!!Panie Ziobro moze jakas pomoc dla tej biednej dziewczyny , Pan taki pomocny i sprawiedliwy podobno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrowac ja jako ojciec nabił bym na pal tych benkartow nie ważne ile bym dostał do odsiadki ale w imię sprawiedliwości i honoru. Ich rodzice popełnili w życiu 1-błąd jak się urodzili to zapomnieli odrazu utopic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile alkoholu miala we krwi? Ojej jaka ona bezbronna teraz...
 Chamie jeden nieważenie ile miała mogła być nawet nie przytomna. Nie daje to nikomu prawa aby robił komuś krzywdę. Gdybyś to ty zrobił to daje ci 48 godzin. W tym czasie bym ci obioł co trzeba fajfusie jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Olu,  nawet nie wyobrazam sobie przez jakie pieklo Pani przechodzi i jeszcze ta mysl, ze mozna spotkac oprawcow. Straszne. Jednakze brawo za odwage! Niech Pani sie nie poddaje, bo szkoda by bydlo zostalo bez kary. Uda sie Pani, bardzo jest Pani silna:) wyjatkowo:) to pani powinna byc pewna swego a oni sie bronic teraz i chowac przed spoleczenstwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratorzy i sędziowie to jest TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI, oni maja krew na rękach. Ilu ludzi popełniło samobójstwa, ilu siedzi w więzieniach niewinnych. Robią ze społeczeństwa baranów. jak mógł zdecydować Sąd - budynek? Tam pracuje człowiek- sędzia z imieniem i nazwiskiem i jeszcze bardzo dobrze wynagradzany. Dotąd, dokąd nie będą odpowiadać za swoje decyzje , dotąd NIE BĘDZIE SPRAWIEDLIWOŚCI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...