Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejski bieg zakończony kalectwem. "Gdy się obudziłam, nie czułam nóg"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2017 r. o 16:40 Powrót do artykułu
Jako Organizator biegu, chcielibyśmy odnieść się do artykułu. Chcemy podkreślić, iż ze względu na specyfikę i charakter imprez sportowych, takich jak Survival Race, należy pamiętać o możliwych zagrożeniach, o których informujemy wszystkich uczestników. Niemniej, robimy wszystko, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa eliminując wszelkie potencjalne ryzyka. Chcemy też przypomnieć, że wraz ze startem zapisów w październiku 2016 ogłosiliśmy, że celem tegorocznej zbiórki jest wsparcie Pani Marzanny Wieczorek. Z każdego sprzedanego pakietu startowego przekazujemy część kwoty fundacji Avalon, której podopieczną jest Pani Marzanna. Wykorzystując wszystkie dostępne nam narzędzia, staramy się od początku w jak największym stopniu pomóc w zebraniu potrzebnych środków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po przedstawieniu prokuraturze koronnego dowodu video, winny tragedii 'organizator' nieszczęsnej imprezy, czyli Dawid Lewandowski (oraz inni współwinni) zostali natychmiast aresztowani, by zapobiec mataczeniu w sprawie, a ich firmowe i rodzinne mienie oraz konta bankowe : czy zostały natychmiast zajęte na poczet odszkodowań dla tragicznie okaleczonej? Tak powinno być w państwie prawa, ale tu jest tylko srawo i srawiedliwość. I co teraz? Czyżby ślepa lub litościwa nad ewidentnie winnymi ćwierciami procuwratuwra i wysoki swąd da im czas i szansę na wybudowanie sobie 'murku' ochronnego? To za takie działania prawne jesteście na odpowiedzialnych stołkach, biorąc co miesiąc bardziej niż sute uposażenia i świadczenia socjalne??? To więcej niż fatalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami adrenalinka kosztuje niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA WŁASNE ŻYCZENIE................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wspołczuję Pani Marzannie, to nie powinno się wydarzyć. Obserwuję ten pęd do biegactwa i rywalizacji, napędzany przez przemysł związany z produkcją akcesoriów do biegania (jakby nie można było biegać bez). Ja ja chce pobiegać, to zakładam dresy i stare adidasy i lecę, a nie dorabiamndo tego ideologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda kobiety.. no ale cóż po części wiedziała na co się pisze, a wypadki chodzą po ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...