Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania będą drożały, a co później? Kupować czy czekać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2019 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Ale prodeweloperka... prawda jest taka że za dużo się buduje w Lublinie i tu na pewno niebawem mieszkania polecą na łeb i na szyję, a dwa że rekiny kredytowe już ledwo dyszą... i będzie dużo wyprzedaży mieszkań niespłaconych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten spadek cen to będzie raczej gwałtowny ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam rok 2009 i załamanie na rynku mieszkaniowym.Wtedy jeden z deweloperów oferował pod Warszawą mieszkania w cenie 4,5 tys za metr aby tylko wyjsc na swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanienie od rzeczy. Mieszkam za granicą i obserwując co się tu dzieje dam głowę, że ceny mieszkań w PL nie spadną jeszcze bardzo długo. Tutaj kilka procent zysku rocznie z wynajmu jest niemal nieosiagalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale mieszkania będą drożały, zwłaszcza te bliżej centrum, bo te na torach kolejowych w chińczykowie Gęsia itp.,,albo Felin to tak chyba nie. Zapaść na rynku ? jaka zapaść?! jak będzie min.4 tys. brutto to ludzi owszem na mieszkania stać nie będzie, ale będą kupowali Ci którzy mają juz kasę pod wynajem. A ceny będa rosły bo Lublin się rozwija ,więc ten kto twierdzi że "Za duzo " się buduje to chyba siedzi w pcimiu dolnym,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to wszystko po to aby nakręcić biznes dewelopera , nie wasz , nie dostępność mieszkań. Ustawa o planowaniu przestrzennym pozwala na stalinowskie wywłaszczanie posiadaczy działek , dla zysku tzw. inwestorów, deweloperów np. z kuwejtu. A ceny mieszkań tak będą nie dostępne dla polaków. Tylko posiadanie alternatywy w postaci budownictwa jednorodzinnego spowoduje spadek cen klitek w blokach. Ale o to nie dba nasza władza, budujący dom nie ma do zaoferowania drugiego domu a budujący mieszkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku już się posypie, ale wszyscy będą trąbić że jest super żeby omamić klijenta. Przy tych cena jakie są i co oferuje miasto Lublin jeśli chodzi o zarobki to musi pierdyknąć. Gazety będą nadal pisać że jest super bo im za to płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma na co szczególnie czekac. Mieszkania od deweloperów rozchodzą się jak świeże bułeczki. Inwestycja, którą Lps invest będzie zdawał w lutym Rembertów Przy Lesie rozeszła się raz dwa. ZOstało raptem kilka wolnych mieszkań. Ludzie szukają właśnie takich ustronnych miejsc, a jednoczesnie świetnie skomunikowanych z sercem Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałam już wystarczająco długo bo wszyscy zapowiadali że bańka pęknie, jak dotąd nic się nie dzieje więc w przyszłym roku zdecydowałam się na zakup mieszkania z wykończeniem pod klucz od Atal na Pradze Południe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te zaklinania rzeczywistości że zaraz ceny spadną to się śmieję do rozpuku, bo kupiłem mieszkanie w 2016r kiedy tacy magicy kazali dalej czekać na to mityczne "pęknięcie bańki". Teraz ja jestem kilkadziesiąt koła do przodu a oni dalej czekają i dalej zaklinają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...