Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy uwzglednione są doswiadczenia Japończyków? Nie. Tak więc małe trzęsionko ziemi i po wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy siak biorę takie mieszkanko w prezencie i rozsławiam Lublin na cały świat. A co, kto uczyni to lepiej ode mnie? Nie, nie pozjadałem wszystkich rozumów. Tu idzie o coś innego. To nie jest ściema. Przesunę mnóstwo szmalu na rzecz Lublinian, i w ogóle na rzecz RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty morzesz se przysunąć pale swoje zarosinieta do ja jaj i simierdzaca czapa z rana:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bańka ledwo co już wytrzymuje...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak spojrzeć na metraż, to okazuje się, że trzeba wziąć 2 mieszkania po 66mkw albo 3 po 40mkw, żeby miało to jakiś sens, bo 40mkw czy 66mkw to jakiś absurd. Tylko wtedy dostaje się 2 albo 3 łazienki, a to bez sensu przy takim metrażu. Powinny być mieszkania po 100-120mkw i w cenie ok 8-9 tys. powinny znaleźć nabywców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto tam będzie mieszkał?? Jak ludzie w Lublinie pracy nie mają albo grosze zarabiają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...