Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie w sam raz dla młodych rodzin

Utworzony przez Autor: Partner Szczecin, 12 listopada 2009 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Dlaczego wiązary a nie tradycyjna więźba? Można wydłużyć sezon budowlany, gdyż istnieje możliwość budowy dachu zimą. Autor: Partner Szczecin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektorzy od zawsze marza nie o centrum, ale wlasnie o przedmiesciach. nam sie marzenia rozbily mimo wszystko o zdolnosc kredytowa, bo wlasna dzialalnosc gospodarcza niestety nie byla dla wielu bankow wystarczajacym zrodlem dochodow. dopiero w dombanku dostalismy i chociaz troche drozej, to lepiej placic za swoje, niz wynajmowac tzw kwatere i komus placac czynsz splacac jego raty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze banki winduja oczekiwania to jest bardzo delikatnie poweidziane,raczej rzeklbym ze maja wymagania z kosmosu. ja mam duze zarobki, zarabiamw UK a mimo to nie chce mi dac kredytu. a jeszcze rok temu pewnie dostalbym wszedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musiałbyś spróbować w tym banku co karel, oni zdecydowali się na obsługę tego rodzaju niestandardowych klientów i chyba całkiem nieźle na tym wychodzą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karel napisał:
niektorzy od zawsze marza nie o centrum, ale wlasnie o przedmiesciach. nam sie marzenia rozbily mimo wszystko o zdolnosc kredytowa, bo wlasna dzialalnosc gospodarcza niestety nie byla dla wielu bankow wystarczajacym zrodlem dochodow. dopiero w dombanku dostalismy i chociaz troche drozej, to lepiej placic za swoje, niz wynajmowac tzw kwatere i komus placac czynsz splacac jego raty...
swiete slowa w ostatnim zdaniu. nie mam nic przeciwko moim wlascicielom mieszkania, bo to bardzo mili i pomocni ludzie, ale jak sobie mysle, ze palce komus raty, to mnie trafia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dawno sie pobraliśmy iszukamy przytulnego gniazdka dla siebie, nie mamy narzie dzieci i ich nie planujemy, gdzie wziąć kredyt, jeśli mąż pracuje za granicą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...