Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkaniec Janowa Lubelskiego skoczył z zapory w Solinie, bo się założył

Utworzony przez from toleranted, 16 sierpnia 2010 r. o 16:19
10 metrów skoczył myślałem że skoczył na drugą strone tam by nie przeżył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma o czym pisać, też myślalem, że skoczył na tę stronę bez wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze sie nie założył że skoczy z drugiej strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co było wiecej warte zakład czy mandat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zawiedziony finałem ....za akcję ratowniczą został obciążony ? Ja jako podatnik podatku nie chcę płacić za idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glupi ma zawsze szczescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopakowi było gorąco... skoczył się ochłodzić ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do wypowiedzi użytkownika "kolka" Nikt nie chce placic za idiotów, ale za kazde ludzie zycie juz jestem gotow zaplacic. Dla tego dziaciaka to jest nauczka, wiecej tego ani on ani mam nadzieje jego rodzina nie zrobi. A to juz jest warte tych naszych.... dziesiątych grosza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien dostać tak wyskoki mandat że głowa mała... i ze 20 pał od policji na mokrą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieronim napisał:
co do wypowiedzi użytkownika "kolka" Nikt nie chce placic za idiotów, ale za kazde ludzie zycie juz jestem gotow zaplacic. Dla tego dziaciaka to jest nauczka, wiecej tego ani on ani mam nadzieje jego rodzina nie zrobi. A to juz jest warte tych naszych.... dziesiątych grosza ?
Jestem pod wrażeniem ogromnych pokładów optymizmu i wiary w ludzi - odnosnie tego, ze więcej nie będzie takich głupot robił. Z tego, co obserwuje, to na głupotę leku raczej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzes napisał:
ciekawe co było wiecej warte zakład czy mandat...
a wiesz, ze tez się nad tym zastanawiam? Za "co" on zgodził się skoczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby na pewno nie był on z Godziszowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludzie mają nasrane. Ryzykują własne życie o jakiś głupi zakład....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo mój szwagier jest z Godziszowa (www.youtube.com/watch?v=ZYS7H9wRCUc)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie i działania władzy Janowa lubelskiego, za wspomniany wyczyn i promocje miasta, Pan Burmistrz wystąpi do Rady Miasta o nadanie temu Obywatelowi tytułu Honorowego Obywatela Janowa Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
dobrze ze sie nie założył że skoczy z drugiej strony...
Skoro tak łatwo poszło, to następnym razem pójdzie na grubszy zakład i na drugą stronę zapory. Bo idiotów nie trzeba eliminować siłą - oni robią to sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Megajełop !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie skakał z drugiej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylo zadnego zakladu pojeby! koles sie najebal i sam wyskoczyl, wyratowali go turysci przeplywajacy obok rowerkiem a potem wopr z policja przybyli na miejsce tyle bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...