Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miłość na portalach randkowych czy warto.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2019 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Tylko niemoty tak się zapoznają ludzie nieudolni życiowo w ekraniku foteliku dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***.com/y36krhfh - find your russian date !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoją kobięte poznałem w biurze matrymonialnym,a konkretnie Centrum Zapoznawcze Zolyty. Serdecznie polecam, fajna babka to prowadzi, była ostatnio w Pytaniu na Śniadanie i mają klientów z całej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju ja również poznałam mężczyznę mojego życia w tym biurze o którym pan pisze. Świetna atmosfera w biurze, miła obsługa, a przede wszystkim duży wybór kandydatów. Także polecam Zolyty, to najlepsze biuro z wszystkich z których korzystałam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie korzystałam z portali randkowych, bo jestem do nich uprzedzona, boje się oszustwa. Jednak chciałam się zakochać i być kochana, dlatego skorzystałam z biura matrymonialne ***zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny. Dziś nie żałuje, że zaryzykowałam, bo poznałam bardzo fajnego faceta z którym jesteśmy do dziś razem. Serdecznie polecam Zolyty, bo naprawdę można poznać tam swoją miłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam takiego sposobu na poznanie partnera. Ja byłam pełna optymizmu gdy zakładałam te wszystkie konta. Minęło 3 lata i nadal jestem sama. Faceci na portalach to dupki. Piszą dopóki nie pojawi się nowy profil nowej laski. Poprzednia idzie wtedy w odstawkę. Nie ma szans nawiązanie dłuższej relacji. Miałam konta na sympatii, przeznaczeni i mydwoje. Szczerze odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam portal smartpage i mydwoje. Na mydwoje jest masa kobiet i bardzo mało facetów. Praktycznie nie ma możliwości nawiązania dłuższej relacji z którymkolwiek.. Zaraz przechodzą do następnej. Jest tam dużo kobiet i faceci, którzy są tam nieliczną grupą przeżucają je jak rękawiczki. Nie byłam zadowolona z tego portalu. Nie polecam też smartpage. Dziwna strona. Raczej nikogo się tam nie znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny to ja mam do Was pytanie… Czy jeśli poznałybyście mężczyznę na portalu randkowym, to czy ciągłebyście ten związek czy jednak jest on Waszym zdaniem skazany na porażkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam skorzystać z biura matrymonialnego ***zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny. Poprzez tobiuro poznałam cudownego faceta, z którym dziś planujemy wspólną przyszłość. Pani Ani, swatka z biura to naprawdę fajna babka, zna się na tym co robi i bardzo dobrze jej to wychodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam bardzo mieszane uczucia względem portali randkowych. Padło tu pytanie, czy warto wiązać się z kimś tam poznanym. Tak, pod warunkiem, że to uczciwa, szczera osoba, a nie pan tajemnica. Reaserch facetów z portalu wygląda nieciekawie. Erotomami, faceci bez perspektyw na dalsze życie zawodowe i uczuciowo, tak zwani przegrani na każdym polu, zdradzeni i porzuceni, rozwodnicy z kilkoma żonami i dziećmi, mizogini, przemocowcy, którzy szukają sobie kobiety do upokorzenia jej, panowie Pinokio, którzy kłamią na każdym kroku, faceci z poważnymi zaburzeniami seksualnymi, kryptogeje, którzy boją się że ktoś odkryje prawdę o ich preferencjach-szukają kobiet aby się z nimi pokazywać w miejscach publicznych i udawać, że są w związku, panowie porzuceni przez kobiety, którzy nic sobą nie reprezentują, marzyciel, czyli 35 latek o umyśle dziecka, panowie z poważnymi chorobami genetycznymi i innymi schorzeniami, rzutującymi na ich dalsze życie, którzy myślą, że przez randki online uda im się kogoś złapać do związku i wszystko ukryć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj na siebie,  bo ten facet może kłamać.  Wszystko należy sprawdzić przed podjęciem decyzji o związku.  W sieci pisać można wiele,  ale prawda nie zawsze jest zgodna z tym, co ktoś przedstawia. Dużo panów ma tajemnice. Bo zastanów się- przystojny,  pracujący facet z fajnym uosobieniem nie potrafi poderwać kobiety w realu? Dziwne.... usprawiedliwieniem może być tryb pracy lub wąskie grono znajomym lub też nieśmiałość do kobiet. Ale, gdy te trzy opcje odpadają,  to oznacza jedno. Z gościem jest coś nie tak i to poważnie.  Swojego czasu poznałam właśnie tak faceta. Miły, wygadany, inteligentny, wspólne pasje i miłość do zwierząt to to, co nas połączyło. Bylo sporo rozmów przez telefon. I wreszcie padła propozycją spotkania.  Niestety do niego nigdy nie doszło.  Pan bezczelnie skłamał, że znow wyjeżdża do rodziców robić remont, a tak naprawdę bawił się u swoich znajomych na grillu. Zaznaczam było tak mnóstwo wolnych kobiet. Jego deklarację, że jest raczej samotnikiem i nie lubi imprez były kłamstwem. Zaczęłam analizować jego grę i doszłam do kilku  wniosków.  Po pierwsze ciągle wspominał, że ma remont i wydaje na to kasę, druga sprawa, dzwonił o dziwnych porach,  trzecia- 8 razy proponował spotkanie,  a potem nagle je przekładal, bo coś mu wypadło.  Znów wypadło. To był oszust, prawdopodobnie miał kogoś i chyba z tą osobą się spotykał. A bycie ma portalu randkowym potraktował, jako sposób za hmmm zarobienie alias wyłudzenie kasy od naiwnej babki, która miał zamiar dalej zwodzic i wyrabiać, ale bez spotkań w realu.  Bo narzeczona lub partnerką mogłaby to gdzieś namierzyć.  Warto sprawdzać ludzi i nie kolekcjonowac red Flags, nie usprawiedliwiać dziwnych zachowań i myśleć logicznie.  Bo jak ktoś jest szczery to mówi i robi proste rzeczy, a nie kręci i konfabuluje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dojrzałych osób odradzam Sympatię, natomiast polecam Prestige Dating, bo to swerwis dla osób typowo 40+ i 50+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata czasu. Miałam konta na kilku spory czas i prawda jest taka, że te wszystkie znajomości kończy się po wymianie kilku wiadomości. Większość facetów na portalach to kasanowe, które ciągle to piszą z inną. Nie mówię o typowych maczo (takich jawnych maczo teraz mało). Ci najbardziej niepozorni potrafią flirtować z innymi za twoimi plecami. Prędzej czy później wymienią na nowy model. Szkoda nerwów i czasu. Na portalach nie było i nie ma wartościowych, uczciwych osób. To chlewik dla świń, które nigdy nie stworzą z nikim związku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle ,że warto na spokojnie posiedzieć i wybrać swój portal indywidualnie dlatego zebraliśmy specjalnie dla ciebie kilka propozycji i zachęcamy do sprawdzenia tego rankingu.Wymieniaj gorące wiadomości na czacie, przeglądaj zdjęcia ludzi i poznawaj ich w prawdziwym świecie! Może właśnie tu znajdziesz to czego szukasz! znajdzrandke.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam ten portal: ***s://tiny.pl/779t3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletna porażka. Kiedyś byłam ,,za " . Teraz po kilkunastu miesiącach spędzonych na różnych portalach żadnego nie polecam. Nadal jestem singielką. Sporo razy zostałam oszukana, wielokrotnie byłam tylko którąś tam z kolei mojego rozmówcy. Faceci są tam dla podbudowania własnego ego, zobaczenia ile kobietek na nich poleci. W większości to marzyciele, mali chłopcy, którzy szukają ideału, który nie istnieje. Zmarnują cudzy czas, obniżą samoocenę do zera. Więcej miałam przez to rozczarowań, przepłakanych nocy i nerwów. Teraz szukam tylko w realnym życiu i odradzam szukanie w sieci. Pozytywne opinie dodają pracownicy portali, nie dajcie się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja używam tej strony ***s://najlepsza-randka.pl/ gdy szukam portali randkowych także polecam i wam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swojej strony jestem zadowolona ze speed randek :) bardzo fajna organizacja, bardzo fajny klimat. Poznałam fajnego człowieka z którym chce spędzić resztę życia :) polecam :) Miasto randek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poleciłabym tego sposobu poznawania. Na początku jest miło, ale po kilku/kilkunastu wiadomościach rozmówca przestaje się odzywać bo już klika z inną. Takie portale to uzależnienie. Kolesi z portal ciągle będzie ciągnąć na portal, nawet będąc w związku (jeśli kiedykolwiek zdecyduje się z kimś być) będzie po kryjomu zaglądał bo może akurat trafi się nowa laseczka. I mówię tutaj o tych pseudokatolickich portalikach i tych niepozornych kolesiach wcale nie przypominających maczo. Ja zostałam niejednokrotnie oszukana i nigdy nie polecę tego sposobu. Dodam, że miałam konta na różnych portalach, każdy jest wart duże gie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam szukam swojej miłości w realu a nie internetach ale może czasami warto spróbowac swoich siuł na rużnyh portalah. Jeżeli zarejstuerjcie isie z tego linku na nowym poratalu to dosataniecie bonusy ***vous.date/?u=5Yn2SUEhOiRbNGcgTjv28zajWj83
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...