Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Mucha zatrudniła znajomego fryzjera. Został wicedyrektorem od sportu

Utworzony przez Tomasz, 2 lutego 2012 r. o 10:12
Każdy ma swoich znajomych, chyba nie sądzicie że na dyrektora weźmie kierownika firmy budowalnej który sympatyzuje z PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pheheh fryzjer dobre. Jak mozna pwiedziec, że facet który ma takie wykształcenie i cztery dobrze prosperujące zakłady fryzjerskie jest fryzjerem, który nie ma pojecia o zarządzaniu. To historycy na najwyższych stanowiskach rządowcyh lepiej zarządzają? Ehh media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu "fryzjer" Polski sport ma sentyment do tej branży ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam po kiego nam potrzebne Ministerstwo Sportu ???. dla tworzenia ciepłych budżetowych posadek chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tempora, o mores! Co jeszcze można dodać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponieważ po raz pierwszy w moim politycznym życiu mam wrażenie przekroczenia progu absurdu" wiele osób za przekroczenie progu absurdu uważa powołanie Panią na ministar sportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....pismaki....ale znalezli powod do przyklejenia latki kobiecie, ktora odwazyla sie robic kariere... ... czy nie byloby bardziej uczciwie najpierw zapoznac sie z doswiadczeniem czlowieka w dziedzinie kierowania zespolami ludzkimi,wyksztalceniem i np. karalnoscia (byc moze jest calkiem uczciwy) a dopiero pozniej doszukiwac sie podtekstow???? Oczywiscie "dziennikarze" zawsze znajda pozywke dla swoich "odkryc"! Zalosni sa ci nasi zurnalisci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO = POrozumienie kOlesi. Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doświadczenie jest dużo większe. Zapomniano o Chatce Żaka i Klubie Art Bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha jest dla mnie strasznym rozczarowaniem jako minister, wcześniej miałem o niej inne zdanie, zdawało mi się że jest babką z "jajami" ale ona jest strasznie cieniutka.Mam na myśli oczywiście jej merytorycznść a także sposób w jaki sprawuje swój urząd. No ale przecież zesfatała sie z Tuska bliskim wspólpracownikiem i dostała ciepła posadkę . ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest poprostu śmieszne !!!!! Gość w ostatnich wyborach parlamentarnych startował z listy Pani Sierakowskiej która nie ma nic wspólnego z PO. Poprostu wzięła znajomego na wiceprezesa. Z moich podatków ten erotoman będzie miał płaconą pensję NIE ZGADZAM SIĘ !!!!!!!!!! Znam tego gościa i wiem czemu dostał to stanowisko ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe,jak mając cztery salony fryzjerskie ten pan jest w stanie wypełniać obowiązki dyrektorskie ? Czy może jest to tylko ciepła posadka dla znajomka ? I jeszcze to tłumaczenie pani minister że przecież nie będzie sprawdzać kim jest szewc,restaurator czy sprzedawca w sklepie w którym kupuje - to oczywiste że to absurd , ale też absurdem jest zatrudniać każdą taką osobę na podejrzewam dobrze płatnej posadzie państwowej,bez przeprowadzenia konkursu i sprawdzeniu jego zdolności do pracy na takim stanowisku. Szczerze mówiąc miałem Panią Muchę za osobę o innym ,nie "kolesiowskim" podejściu do funkcji państwowych,ale cóż to się skoryguje przy najbliższych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za chwile dowiemy się, że Pani minister robiła zakupy w sklepiku za rogiem, świeże mleko i jaja brała od gospodarza spod Kraśnika i te stringi kupowała w... pod zamkiem. Ponadto kocha dzieci, zwierzęta i jest za ogólnoświatowym pokojem. Prosze powagi trochę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponieważ po raz pierwszy w moim politycznym życiu mam wrażenie przekroczenia progu absurdu, rozważam zamieszczenie Pańskiego pytania i mojej odpowiedzi na moim blogu. Proszę mi wybaczyć, ale to jedyny sposób obrony przed… wie Pan przed czym" ... Mucha zamieści na swoim blogu dociekliwe pytania tego dziennikarza i tym go utemperuje. To kolejny strzał w swoje kolano posłanki muchy. Parodia do kwadratu. Czekam jak tabloidy wdepczą ją kolejny raz w glebę, bo kobieta oderwała się od rzeczywistości już dawno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kajo" napisał:
czy nie byloby bardziej uczciwie najpierw zapoznac sie z doswiadczeniem czlowieka w dziedzinie kierowania zespolami ludzkimi,wyksztalceniem
"Wieczorek nie ma doświadczenia w zarządzaniu ośrodkami sportowymi. Do tej pory był znany głównie jako członek jury wyborów Miss Polski Nastolatek" ...piękne CV i "doświadczenie w zarządzaniu ośrodkami sportowymi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harkie napisał:
I za chwile dowiemy się, że Pani minister robiła zakupy w sklepiku za rogiem, świeże mleko i jaja brała od gospodarza spod Kraśnika i te stringi kupowała w... pod zamkiem. Ponadto kocha dzieci, zwierzęta i jest za ogólnoświatowym pokojem. Prosze powagi trochę!
Nie no z tymi dziecmi to przesadziłeś. Kobieta ma swoje i wolała je zostawić z ojcem, ta zaś robi 'kariere' bo karierą nie da sie tego nazwać. Kocha pieniądze bez względu na to ile lat ma ich ofiarodawca. To taka druga lafirynda jak ta od łapickiego. Też go kocha..po grobową deske, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gal anonim napisał:
To jest poprostu śmieszne !!!!! Gość w ostatnich wyborach parlamentarnych startował z listy Pani Sierakowskiej która nie ma nic wspólnego z PO. Poprostu wzięła znajomego na wiceprezesa. Z moich podatków ten erotoman będzie miał płaconą pensję NIE ZGADZAM SIĘ !!!!!!!!!! Znam tego gościa i wiem czemu dostał to stanowisko ....
CZY JEST SENS WOBEC TEGO PŁACIĆ PODATKI NA TĄ CZERWONĄ BANDE.?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiostwo pierwsza klasa... Jak tak można było zrobić? ZERO honoru. Mucha-srucha. Minister jego mać od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryzjerzy w sporcie rządzili i rządzą,umieją golić i strzyc i na takich jest zapotrzebowanie. Biznes musi się rozwijać i musi być sportowo w dobrym stanie,a my czekajmy na futbolowe zmaganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Marek Wieczorek to nie ten sam Marek Wieczorek, ktory byl kierownikiem, szfem Art-bisu przekształconego potem w 5 -Element? I czy to nie ten sam Marek Wieczorek, który kandydował na radnego z ramienia komitetu wyborczego Izabeli Sierakowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...