Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Mucha zatrudniła znajomego fryzjera. Został wicedyrektorem od sportu

Utworzony przez Tomasz, 2 lutego 2012 r. o 10:12
Pani Minister ja mam wykształcenie wyższe z zarządzania i marketingu długoletnią praktykę na kierowniczym stanowisku i najważniejsze dla pani potrzeb mam 190cm wzrostu przystojny i przyrodzenie 26cm może jakaś praca dla mnie się znajdzie na dyrektorskim stanowisku????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
Czy Marek Wieczorek to nie ten sam Marek Wieczorek, ktory byl kierownikiem, szfem Art-bisu przekształconego potem w 5 -Element ? I czy to nie ten sam Marek Wieczorek, który kandydował na radnego z ramienia komitetu wyborczego Izabeli Sierakowskiej ?
.... akuratne CV dla gabinetu minister Muchy. bu ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Ten sam Pan który doprowadził obydwa kluby do upadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialny kandydat napisał:
Pani Minister ja mam wykształcenie wyższe z zarządzania i marketingu długoletnią praktykę na kierowniczym stanowisku i najważniejsze dla pani potrzeb mam 190cm wzrostu przystojny i przyrodzenie 26cm może jakaś praca dla mnie się znajdzie na dyrektorskim stanowisku????
Może ją tak na dwa baty,ja chwilowo też na bezrobociu. JA MOGĘ U NIEJ NA CZARNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracował też z Panem Peciakiem w Zakładach futrzarskich w Kurowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Pracował też z Panem Peciakiem w Zakładach futrzarskich w Kurowie
A GDZIE ON NIE PRACOWAŁ!!!!! TEN KOLEŚ TO TAKI "CZAREK MOŃCZYK" ZE SŁYNNEJ BALLADY O ZABARWIENIU EROTYCZNYM ... TO TAK W NAWIĄZANIU DO WYBORÓW MISS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wszyscy się dziwią? Gdybym pracowała na takim stanowisku jak Mucha to też załatwiłabym pracę wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Nie ma się co dziwić, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
CZY JEST SENS WOBEC TEGO PŁACIĆ PODATKI NA TĄ CZERWONĄ BANDE.?????????????????????????????
SAM SOBIE ODPOWIEM, BO WIDZE ŻE NIKT MI NIE ODPOWIADA. NIE WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE, W NASTĘPNYCH WYBORACH GŁOSUJEMY WSZYSCY BEZ WYJĄTKU NA PIS, BO TYLKO TA PARTIA MOŻE ZAPROWADZIĆ PORZĄDEK PUBLICZNY. JAK JAREK RZĄDZIŁ TO NIE BYŁO ŻADNYCH PRZEKRĘTÓW, NIE TO CO TERAZ NO I POLSKA KWITŁA, BEZROBOCIE BYŁO ZNIKOME. A WIEC W JEDNOŚĆI SIŁA. NASTEPNY WYBORY I PIS U WŁADZY, CZEGO ZYCZE NAM WSZYSTKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gronie hazardzistów jest wszystko możliwe.Nie ździwi mnie nawet zatrudnienie "babci klozetowej"w ministerstwie sportu na stanowisku dyr.dep.d/s cateringu".Jedną rzecz,a prawdziwą powiedziała Mucha w kampanii wyborczej"nie leczyć seniorów"co pani Kopacz zrealizowała!Zabrała leki z refundacji i na pozostałe podniosła ceny.Zrobiła prezent producentom i zakładom pogrzebowym.Co do zatrudniania ,to to samo robi aktualnie prezydent Lublina,a w porcie lotniczym Świdnik jest cały schowek nieudaczników partyjnych!fryzjerowi zrobiła prezent ,bo na euro 2012 trzeba będzie powołać jakąś s-kę fryzjerską! Takiej okazji to hazardziści nie przepuszczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE, W NASTĘPNYCH WYBORACH GŁOSUJEMY WSZYSCY BEZ WYJĄTKU NA PIS, BO TYLKO TA PARTIA MOŻE ZAPROWADZIĆ PORZĄDEK PUBLICZNY. JAK JAREK RZĄDZIŁ TO NIE BYŁO ŻADNYCH PRZEKRĘTÓW, NIE TO CO TERAZ NO I POLSKA KWITŁA, BEZROBOCIE BYŁO ZNIKOME. A WIEC W JEDNOŚĆI SIŁA. NASTEPNY WYBORY I PIS U WŁADZY, CZEGO ZYCZE NAM WSZYSTKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie emocjonuj się tak-życzenia mają to do siebie,że się nie spełniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Mucha - ta co ze staruchami przy kasie się rucha ? Nie inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elm napisał:
PO = POrozumienie kOlesi. Tyle w tym temacie.
Plus PSL tj. Porozumienie koleSi Ludowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** a moglem u niej tanczyc wieczorami. Moze tez bym dostal jakas fuche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad napisał:
Plus PSL tj. Porozumienie koleSi Ludowych
Łone wszystkie dobre. Nie ma znaczenia czy to PO, PSL, SLD, RP, PJN, SP czy ukochana rzekomo prawa i sprawiedlia PIS. Łone wszystkie dobre powiadam wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Czemu wszyscy się dziwią? Gdybym pracowała na takim stanowisku jak Mucha to też załatwiłabym pracę wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Nie ma się co dziwić, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
W tzw.normalnym kraju nalezaloby najpierw zalozyc PRYWATNA firme, a potem mozna w niej zatrudniac kogo dusza zapragnie...Rodzine, znajomych, fryzjera mianowac dyrektorem, a dyrektora strozem, itd., itp...Ryzykuje sie WLASNA firma i wlasnymi pieniedzmi, jak w wyniku takich dzialan interes padnie na pysk...trudno. W kartoflano-bananowych republikach typu Polska wystarczy zostac politykiem-i hulaj dusza! Panstwo bedzie wyplacalo nieudacznikom pensje i to panstwo bedzie musialo sobie pozniej poradzic ze skutkami ich dzialan... Naprawde nie dziwie sie ludziom, ktorzy nie chodza na zadne wybory nie chcac przykladac reki do tej farsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
W tzw.normalnym kraju nalezaloby najpierw zalozyc PRYWATNA firme, a potem mozna w niej zatrudniac kogo dusza zapragnie...Rodzine, znajomych, fryzjera mianowac dyrektorem, a dyrektora strozem, itd., itp...Ryzykuje sie WLASNA firma i wlasnymi pieniedzmi, jak w wyniku takich dzialan interes padnie na pysk...trudno. W kartoflano-bananowych republikach typu Polska wystarczy zostac politykiem-i hulaj dusza! Panstwo bedzie wyplacalo nieudacznikom pensje i to panstwo bedzie musialo sobie pozniej poradzic ze skutkami ich dzialan... Naprawde nie dziwie sie ludziom, ktorzy nie chodza na zadne wybory nie chcac przykladac reki do tej farsy.
Do normalności w tym kraju to dużo brakuje. Dziki kraj--KONFIDENTÓW,KOMUCHÓW,AFERZYSTÓW I HIEN CMENTARNYCH. Kraj wszech obecnej ŻYDOKOMUNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPROST - i wszystko jasne. Czy ktoś to w ogóle jeszcze kupuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP II napisał:
Do normalności w tym kraju to dużo brakuje. Dziki kraj--KONFIDENTÓW,KOMUCHÓW,AFERZYSTÓW I HIEN CMENTARNYCH. Kraj wszech obecnej ŻYDOKOMUNY.
To jakie masz rozwiazanie kolego? bo chyba nie PIS? toz to oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialny kandydat napisał:
Pani Minister ja mam wykształcenie wyższe z zarządzania i marketingu długoletnią praktykę na kierowniczym stanowisku i najważniejsze dla pani potrzeb mam 190cm wzrostu przystojny i przyrodzenie 26cm może jakaś praca dla mnie się znajdzie na dyrektorskim stanowisku????
Jeszcze musisz być inteligentny a tego chyba już nie spełniasz. Czy naprawdę każdą informację da się Tobie sprzedać jako prawdę? W bomby atomowe z Iranu przeciwko bezbronnemu Izraelowi też wierzysz? Czy to że ktoś coś napisał jest od razu dla Ciebie sygnałem do deb***nych komentarzy? Zastanów się czy warto artykuł brać z założenia za prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...