Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Mucha zatrudniła znajomego fryzjera. Został wicedyrektorem od sportu

Utworzony przez Tomasz, 2 lutego 2012 r. o 10:12
JPII napisał:
LUDZIE, W NASTĘPNYCH WYBORACH GŁOSUJEMY WSZYSCY BEZ WYJĄTKU NA PIS, BO TYLKO TA PARTIA MOŻE ZAPROWADZIĆ PORZĄDEK PUBLICZNY. JAK JAREK RZĄDZIŁ TO NIE BYŁO ŻADNYCH PRZEKRĘTÓW, NIE TO CO TERAZ NO I POLSKA KWITŁA, BEZROBOCIE BYŁO ZNIKOME. A WIEC W JEDNOŚĆI SIŁA. NASTEPNY WYBORY I PIS U WŁADZY, CZEGO ZYCZE NAM WSZYSTKIM
Głosujemy na Ziobrzystów. Nie wiem jeszcze jak nowa partia będzie się nazywać, ale wiemy o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosujemy na Ziobrzystów. Nie wiem jeszcze jak nowa partia będzie się nazywać, ale wiemy o co chodzi.
Głosuj na żyda,ten cie wyczesze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosujemy na Ziobrzystów. Nie wiem jeszcze jak nowa partia będzie się nazywać, ale wiemy o co chodzi.
SP, czyli Socjalistyczna Polska czy jakoś tak. Ale kolego, on chce na wszystkich do prokuratury nadawać. Weźmiesz żone od tyłu zamiast po bożemu i już nadał na Ciebie. Lepszy PIS i sprawdzony w boju i na barkadach Jarek, tak mnie sie zdaje ale co ja tam wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietro napisał:
Głosuj na żyda,ten cie wyczesze.
To co robić? Kto jest kto? Kto nie żyd? Poradzcie coś, bo jeden mówi, głosujta na PIS, drugi Ziobre, ksiądz w kościele co innego a u mnie w głowie mętlik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
CZY JEST SENS WOBEC TEGO PŁACIĆ PODATKI NA TĄ CZERWONĄ BANDE.?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostało się stanowisko na pośmiewisko,a dla niektórych jest to wspaniałe rykowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moze droga jak z Gilowską zatrudniła w rodzinie kobitkę synowi się spodobała to ją Tusk wywalił za prywatę . A teraz człowiek zasad peo niech za prywatę wywali muChę, Pytanie jak nazwać kobietę która zostawia dzieci dla drugiego chłopa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak niem znajomość nie zdecydowała to pewnie kompetencje )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
To co robić? Kto jest kto? Kto nie żyd? Poradzcie coś, bo jeden mówi, głosujta na PIS, drugi Ziobre, ksiądz w kościele co innego a u mnie w głowie mętlik!
Będą nosić jarmułki i opaski na rękawie, wtedy rozpoznasz. Jedni sprzedają nerki,a ty sprzedaj łeb ,jak masz mętlik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norma w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gucio napisał:
Będą nosić jarmułki i opaski na rękawie, wtedy rozpoznasz. Jedni sprzedają nerki,a ty sprzedaj łeb ,jak masz mętlik.
Już nie wiem kogo słuchać, czy dobrych rad, dobrych ludzi na forum, że PIS jest najlepszą opcją, bardzo rozmodloną, czy księdza na kazaniu, żeby na kołtunów z PIS nie głosować. Kaczyński jarmułki i opaski co prawda nie nosi ale mówią, że jego prawdziwne nazwisko Kalkenstein brzmi. I co mysle bo w głowie mętlik!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest klasyczny przykład profesjonalizmu tej bezideowej formacji nazywanej (chyba dla żartu) Platformą Obywatelską. Kwalifikacje i kompetemcje ponad wszystko buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jeszcze fryzjer psow sie przyda? http://www.youtube.com/watch?v=99-7SlzsvT4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO TEJ PANI http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Już nie wiem kogo słuchać, czy dobrych rad, dobrych ludzi na forum, że PIS jest najlepszą opcją, bardzo rozmodloną, czy księdza na kazaniu, żeby na kołtunów z PIS nie głosować. Kaczyński jarmułki i opaski co prawda nie nosi ale mówią, że jego prawdziwne nazwisko Kalkenstein brzmi. I co mysle bo w głowie mętlik!?
Upier..dol sobie ten czerwony żydowski łeb i się nad nim nie rozczulaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek W.zawód dyrektor,kierownik od zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Już nie wiem kogo słuchać, czy dobrych rad, dobrych ludzi na forum, że PIS jest najlepszą opcją, bardzo rozmodloną, czy księdza na kazaniu, żeby na kołtunów z PIS nie głosować. Kaczyński jarmułki i opaski co prawda nie nosi ale mówią, że jego prawdziwne nazwisko Kalkenstein brzmi. I co mysle bo w głowie mętlik!?
Słucaj tylko ojca ryżego lub brata niesioła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek Topór napisał:
Upier..dol sobie ten czerwony żydowski łeb i się nad nim nie rozczulaj.
Ale Kaczyński vel Kalkenstein też jest żydem. Czy on też ma upeier..dolić sobie łeb? Czy może dla niego jest taryfa ulgowa bo to swój żyd? Taka klasyczna PISowskia moralność, podwójna moralność. Obcy żyd zły, swój żyd dobry. To tak jak z gejami, gej jest bee ale ksiądz molestujący ministranta jest wzorem cnót, heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Słucaj tylko ojca ryżego lub brata niesioła.
Bracie w wierze, nie wiadomo co lepsze, słuchać tuska i niesioła, czy kaczyńskiego vel kalkensteina z ojdzem rydzem !? Poradz coś 'prawdziwy' polaku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Ale Kaczyński vel Kalkenstein też jest żydem. Czy on też ma upeier..dolić sobie łeb? Czy może dla niego jest taryfa ulgowa bo to swój żyd? Taka klasyczna PISowskia moralność, podwójna moralność. Obcy żyd zły, swój żyd dobry. To tak jak z gejami, gej jest bee ale ksiądz molestujący ministranta jest wzorem cnót, heheh
Sam piszesz że masz mętlik w głowie,to na co ci taki łeb. Otworzymy dekiel i najszczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...