Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepsze rozwiązanie czyli powrót do PRLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ! Ktoś o tym pomyślał i mam nadzieję, że rozwiązanie wejdzie jak najszybciej. Jeśli państwo (czyli my wszyscy) inwestuje pół miliona złotych w wykształcenie człowieka a on dwa dni zakończeniu nauki pryska w świetle prawa na zachód, a ludzie czekają do specjalisty miesiącami jeśli nie latami to coś jest nie tak. Zresztą takie rozwiązanie jest stosowane w wielu krajach, m.in. USA i świetnie się sprawdza. Trzeba tylko lekarzom pomóc w temacie ścieżek specjalizacyjnych w kraju i będzie zdecydowanie normalniej i sprawiedliwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. popieram!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. popieram!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rektor ....... klika nikomu z poza nie można zdobyć normalnej pracy w szpitalu po ukończeniu uczelni same pociotki się dostają. Kto jes mądry to ucieka Panie Rektorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan minister to płacił? Gowin jak coś wymyśli to ni przyklej ni przyłataj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawówkę tez pewnie należy opłacić i przedzkole też. Albo zakaz wyjazdu przez 80 lat. Skończą się wyjazdy inżynierów magistrów a nawet operatorów wózków widłowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszelkie studia powinny być płatne. Wtedy by szli ludzie którzy wiedzą po co się studiuje, a nie jak leci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem studentem i uważam, że studia powinny być płatne tak jak jest to w wielu krajach. Uzdolnieni dostawali by jakieś stypendia (przez co koszt był by mniejszy), a ten kto płacił by za studia, szanował by je i coś z nich wynosił. Obecnie na studia idą "wszyscy", większość podchodzi do nich tak by zaliczyć i mieć papierek. W efekcie studia są "mało warte", powstają jakieś "niby kierunki" itd. Ale to wymaga reformy całej oświaty niestety bo nawet Lubartowski RCEZ (w sumie 3 od końca w lubelskim) mało co uczy zawodu niestety i z braku laku idzie się potem na studia (mowa o technikum) -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że stanowiska w rządzie i samorządzie powinny być płatne. Posłowie i senatorowie po 12.000 zł miesięcznie, prezydenci miast po 10.000 zł miesięcznie, burmistrzowie po 8.000 zł miesięcznie a wójtowie po 6.000 zł miesięcznie do kasy gminy, z której byli wybrani. Urzędnicy wszystkich szczebli administracji powinni płacić po 3.000 - 5.000 zł miesięcznie w zależności od stanowiska. I szlus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Powinno być tak jak w kultowym serialu Przystanek Alaska. Jak fundujemy przyszłemu lekarzowi darmową naukę za ogromne pieniądze to powinien albo za to zapłacić albo odpracować na jakiejś prowincji gdzie brakuje lekarzy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ! Ktoś o tym pomyślał i mam nadzieję, że rozwiązanie wejdzie jak najszybciej. Jeśli państwo (czyli my wszyscy) inwestuje pół miliona złotych w wykształcenie człowieka a on dwa dni zakończeniu nauki pryska w świetle prawa na zachód, a ludzie czekają do specjalisty miesiącami jeśli nie latami to coś jest nie tak. Zresztą takie rozwiązanie jest stosowane w wielu krajach, m.in. USA i świetnie się sprawdza. Trzeba tylko lekarzom pomóc w temacie ścieżek specjalizacyjnych w kraju i będzie zdecydowanie normalniej i sprawiedliwiej.
Wszystko zgoda poza USA. Akurat tam służba zdrowia/farmaceutyka to chyba najbardziej chory rynek na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na uniwersytecie medycznym praca tylko dla swoich, to samo ze szpitalami w Lublinie nie liczą się zdolności tylko protekcja. Dlaczego więc mam zostać w Polsce gdy w Szwecji czy Anglii doceniają zdolnych i jest dla nich praca. Tam nie trzeba się wżeniać w klany medyczne by mieć pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zgoda poza USA. Akurat tam służba zdrowia/farmaceutyka to chyba najbardziej chory rynek na świecie.
  Może i chory ale za to najbardziej rozwinięty... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem w tym wieku, że pamiętam czasy jak to młodzi ludzie po ukończeniu nauki dostawali nakazy pracy! Ale to były czasy minione. Może pan minister tęskni za tym co odeszło??????????? Współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawówkę tez pewnie należy opłacić i przedzkole też. Albo zakaz wyjazdu przez 80 lat. Skończą się wyjazdy inżynierów magistrów a nawet operatorów wózków widłowych.
Przedszkola juz sa płatne... masz nosa!! Trzeba Cie poprzec na ministra!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż rzec? Minister chyba zwariował. Ciekawe kiedy kandydaci na studentów zauważą, że zaczyna dzielić się młodzież na lepszą i gorszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktatora, który rządzi z tylnego siedzenia i pociąga za sznurki pajaców już mamy, media jedyne i słuszne tylko z PISowymi dziennikarzami już mamy, mianowanie dyrektorów jak za minionego systemu już mamy, to teraz kolej na nakaz pracy dla lekarza i ja proponuje pójśc jeszcze dalej i wprowadzić ZAKAZ wyjazdu za granicę w ciągu 5 lat od ukończenia Uniwerku Medycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister idący na stanowisko powinien wpłacać kaucję,jak zawali robotę kasy nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...