Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Przypomniał też, że w II turze wprowadzono udogodnienia w głosowaniu dla niektórych grup, np. osób starszych, z dzieckiem poniżej 3 lat, kobiet w ciąży oraz niepełnosprawnych. Mogą oni wejść do lokalu bez kolejki." - na niektórych osiedlach gdzie jest przewaga osób starszych może być problem z głosowaniem. stojąc w kolejce może się zdarzyć że osoby starsze bądą na bieżąco przybywać i wchodzić bez kolejki a ty stoisz, i stoisz, i stoisz... tylko czy wtedy wybory są "równe i powszechne"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest tak bezpiecznie, jak mówi pan minister, a dzienna liczba nowych zakażeń jest podobna, jak w połowie marca, to po cholerę było wtedy zamykać gospodarkę i stawiać wiele firm na skraju bankructwa? Czy oni są poważni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze 2 miesiace temu LASY zamkneli. LASY!!!!????? to jakas ekipa wariatow, nie ufam im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież zagranicą od lat jest zasada wpuszczania osób starczych, inwalidów i rodzin z małymi dziećmi bez kolejki. Jakoś nikt nie psioczył? A tutaj polscy Europejczycy już sieją ferment. Zazdrościsz komuś starości lub inwalidztwa? Ja w zeszłym roku stałem trzy godziny i dałem rady. Jeszcze mnie starość nie dopadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież zagranicą od lat jest zasada wpuszczania osób starczych, inwalidów i rodzin z małymi dziećmi bez kolejki. Jakoś nikt nie psioczył? A tutaj polscy Europejczycy już sieją ferment. Zazdrościsz komuś starości lub inwalidztwa? Ja w zeszłym roku stałem trzy godziny i dałem rady. Jeszcze mnie starość nie dopadła.
Ty w ogóle nie powinieneś mieć prawa głosu. Uważam, że głosować powinni wyłącznie ci Polacy, którzy przebywają za granicą z róznych powodów, ale podatki płacą w Polsce.. Dlaczego taki filipek o małym rozumku, mający problemu z językiem polskim, ma nam urządzać scenę polityczną, a więc kawał naszego życia? Wyjechałeś - siedź sobie tam, a do nas się nie wtrącaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tutaj polscy Europejczycy już sieją ferment. Zazdrościsz komuś starości lub inwalidztwa? Ja w zeszłym roku stałem trzy godziny i dałem rady. Jeszcze mnie starość nie dopadła
Najgorsi są już nie Polacy, którzy nigdy Niemcami nie będą. Starość może nie, ale debilizm - zdecydowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tutaj polscy Europejczycy już sieją ferment. Zazdrościsz komuś starości lub inwalidztwa? Ja w zeszłym roku stałem trzy godziny i dałem rady. Jeszcze mnie starość nie dopadła
Najgorsi są już nie Polacy, którzy nigdy Niemcami nie będą. Starość może nie, ale debilizm - zdecydowanie
Ja bym to nawet do volksdeutscha porównał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...