Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogłoszono likwidację nielegalnych przepisów? Ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORYMBERGA 2.0 dla ŻYMSKICH NAMIESTNIKÓW i "expertów" w P0LIN !!! muszą ponieść srogą karę za destrukcję polskiej gospadarki i dewastację społeczeństwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyznaczono datę końca epidemii? Nowa zaraza sezon 8 w produkcji, do czasu zakończenia przygotowań, należy się zaszczepić wielokrotnie. DIL Frankowy to była dziecinada, korona to geszeft pierwyj sort. To jak gra na kompie, wystarczy pobawić się ludzikami i potworki aktywować, zebrać mannę i mammonnę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Ja o tak nie noszę szmaty na twarzy!!! Ciekawe co zrobią COVIDIANIE jak pozwolą im zdjąć kagańce? a i rozmawiałem z prawnikiem który mówi że jak najbardziej można wnieść sprawę do sądu na milicjanta który bezpodstawnie i bezprawnie nakładał karę za brak maseczki na buzi,,, rozważam takową sytuację z powództwa cywilnego... Ciekawe czy imbecyle w mundurach policjanta zdają sobie sprawę z tego że czeka ich zwolnienie dyscyplinarne z psiarni i że mogą za to pójść siedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuliki skracają ważność covid-ID do.... 3ech miesięcy. Wygląda na to, że żymianie chwycili za jądra i cisną gojów coraz mocniej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.