Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Taras został szefem Kompanii Węglowej

Utworzony przez rwr, 26 kwietnia 2014 r. o 16:56
koleś niezatapialny.... wiadomo z peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się pchają na stołki, a za 1200 zł nie łaska pracować, my nie "zdychamy", żyjemy,  to świta też przzeżyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy poszedł tam z łaski czy bez łaski :-P ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki Pan Prezes był podobno nie do zastapienia w Bogdance i wszystko sie bez niego miało zawalic i co?? kopalnia dalej ma sie dobrze. Bo to nie od prezesów zalezy a od innych tyrających  ludzi i kilku innych czynnikow. A prezes czy jest czy nie ma to co najwyzej kilka mln zł w kasie zostanie. na takiego prezesa spółki mozna małpe posadzic i też wiele to nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta Kompania Węglowa ma siedzibę? W Łęcznej, czy w Bogdance? Nie może szanowny pan redaktor zdradzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 1200 to ja nawet na drugi bok się nie obracam w nocy.   Jeśli masz powyżej 30 lat i zarabisza 1200 to mi cię nawet nie żal...  W wieku 15 lat, kopałem rowy pod fundamenty na Porębie za 1600, a to było 10 lat temu.  Leń jesteś i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 1200 to ja nawet na drugi bok się nie obracam w nocy.   Jeśli masz powyżej 30 lat i zarabisza 1200 to mi cię nawet nie żal...  W wieku 15 lat, kopałem rowy pod fundamenty na Porębie za 1600, a to było 10 lat temu.  Leń jesteś i tyle. 
  po pierwsze jestem kobieta, po drugie za stara już aby cokolwiek ze sobą zrobić, jedynie udać się na ul. cmentarną, a zarabiam tyle bo pierdolony walęsa obiecał min., i mnie, że będziemy żyli godnie, uwierzyłam tak jak miony polaków, tylko, ze część ma w genach zapisane powiem skromnie kombiunatorstwo i ma się lepiej, a  część uczciwych min,. ja się do nich zaliczam klepiemy biedę, oby szlag trafił tych co nas wykorzystali  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze jestem kobieta, po drugie za stara już aby cokolwiek ze sobą zrobić, jedynie udać się na ul. cmentarną, a zarabiam tyle bo pier***ony walęsa obiecał min., i mnie, że będziemy żyli godnie, uwierzyłam tak jak miony polaków, tylko, ze część ma w genach zapisane powiem skromnie kombiunatorstwo i ma się lepiej, a  część uczciwych min,. ja się do nich zaliczam klepiemy biedę, oby szlag trafił tych co nas wykorzystali
  a co do twoich 15 lat i kopania dołów, to ja w wieku ponad 10 lat już zbierałam ziemniaki, trzymałam powrósła na polu przy żniwach, przy młocce, trzęsłam obornik na polu  i pomimo tego skończyłam na owe czasy szkołę średnią i co mam, całe guzik,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Pan Taras to profesjonalista. A ci, co na niego plują. moga co najwyżej wyczycić mu buty. gratuluję panu panie Mirosławie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Pan Taras to profesjonalista. A ci, co na niego plują. moga co najwyżej wyczycić mu buty. gratuluję panu panie Mirosławie.
to gnida rzadkiej maści ... a nie profesjonalista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"very" weź se na wstrzymanie w wigilię ogłoszenia JP2 świętym Kościoła Katolickiego. Ludziom znającym historię KLZW (czy ta nazwa coś jeszcze komuś "mówi" ?)  jest wiadomym, że p. Mirek był rzecznikiem prasowym "SS" - miał "wysławianie" godne partyji Korwina Mikke, której był wyznawcą. Generałem walki o górnictwo lubelskie był - i pozostanie - Pan dr inż. Stanisław Stachowicz, a nie p. mgr inż.Mirosław Taras - kreowany na "guru" górniczego stanu. Kamieniu .... Nie dyskutujmy zatem o politykierstwie - fakty mówią - Wiwat -  to Stanisław - Lubelski Węgiel (oraz Jego współpracownicy), a to z Jego blasku - Stanisława - "błysła" łysina Mirka z Tarasów. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Larum grają - kto zatem zrobi łaskę mieszkańcom Lublina godząc się za tak śmieszne "piniendze" być łaskawcą lublinian  i - raczył w swej łaskawości -  zostać prezesem spółki miejskie. Takiego, który mógłby zastąpić "wybitnego" "menadżera" nie ma - wszak już nikt  nie może być ponad wybitnością Mirka z Tarasów. Niesłusznie (mea culpa) sądziłem iż "menago" Mirek sprywatyzuje LPEC dla dobra wybranych, a on się jednak  "poświęcił" - "olał" fuchę w LPEC-u i  jako wy_bitny znawca ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,,jaki sens bylo prezydencie ZUK zatrudniac tarasa  w  LPEC  ,,,,facet  przebimbal prawie 2-lata ,,nic konkretnego nie zrobil ,,,i,,,idzie sobie,,,,,,o takim wlasnie przewidywanym scenariuszu pisalem do pana  panie prezydencie jak go pon zatrudnial,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny "eskimos" obejmuje ważne stanowisko w państwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 1200 to ja nawet na drugi bok się nie obracam w nocy.   Jeśli masz powyżej 30 lat i zarabisza 1200 to mi cię nawet nie żal...  W wieku 15 lat, kopałem rowy pod fundamenty na Porębie za 1600, a to było 10 lat temu.  Leń jesteś i tyle. 
ma rację Anty Leń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bezpłatny deputat węglowy dla emerytów będzie mniejszy o jedną tonę na osobę ... Z powodu braku zapotrzebowania na węgiel na zwałach kopalń KW leży obecnie 5 mln ton węgla. Dlatego na krótko przed wyborem nowego zarządu zapadła decyzja o tzw. przestoju ekonomicznym. "   Takie rzeczy to tylko w Polsce - zmniejszyć deputat bo zalega węgiel.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma rację Anty Leń
  Ma ubikacje i głowę pełna frazesów. Mam 3 lata doświadczenia  zawodowego i od grudnia szukam pracy w tej metropolii. Wysyłałem na miesiąc po 50 cv . 99% nie odpowiada. zgadnij ile osób mi w ogóle odpowiedziało na cv? 4 . zgadnij ile osób w ogóle zaprosiło mnie na rozmowę finalną o prace 1 uwazasz , ze to ja jestem leniem ? Oczywiście nie dostałem tej pracy. Nie ględź farmazonów o pracy. Kolega w tej samej stuacji w Lublinie szukał z pół roku i nic nie znalazł nawet na kasy w marketach wolą studenciaków. Kolega który wyjechal do UK szukał tam pracy przez agencje i po 6 dnia ją miał z zakwaterowaniem. czekam na oferte z trójmiasta trzymaj za mnie kciuki niesympatyczny cieciu. "papieski" dzien a zero empatii dla innych...a  młodzi dalej wyjezdzają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ma ubikacje i głowę pełna frazesów. Mam 3 lata doświadczenia  zawodowego i od grudnia szukam pracy w tej metropolii. Wysyłałem na miesiąc po 50 cv . 99% nie odpowiada. zgadnij ile osób mi w ogóle odpowiedziało na cv? 4 . zgadnij ile osób w ogóle zaprosiło mnie na rozmowę finalną o prace 1 uwazasz , ze to ja jestem leniem ? Oczywiście nie dostałem tej pracy. Nie ględź farmazonów o pracy. Kolega w tej samej stuacji w Lublinie szukał z pół roku i nic nie znalazł nawet na kasy w marketach wolą studenciaków. Kolega który wyjechal do UK szukał tam pracy przez agencje i po 6 dnia ją miał z zakwaterowaniem. czekam na oferte z trójmiasta trzymaj za mnie kciuki niesympatyczny cieciu. "papieski" dzien a zero empatii dla innych...a  młodzi dalej wyjezdzają...  
Bo w dzisiejszych czasach studiowanie dzienne nie ma sensu. Chyba  ze jesteś na prawie, medycynie lub inżynierii. Wszystkie inne kierunki to jest bzdura. Ja wybrałem studia zaoczne a pracę zaczynałem jak miałem 17 lat od kopania rowów. Dzisiaj jestem mendżerem w dużej firmie, i zarabiam bardzo dobrze, a  nie mam nawet 28 lat. Swoj wizerunek, nazwisko i doświadczenie trzeba szlifować od małego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qfa żydostwo robi co chce i tylko zmienia swoich na stanowiskach kierowniczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...