Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Dziur 2011: Odcinek specjalny w Sobianowicach

Utworzony przez Gość, 13 marca 2011 r. o 04:03
Ja tam w wakcje rame, ramę od roweru złamałem na dziurze w drodze to co mówić co tam się dzieje bo zimie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dróg krajowych na miss 2011 zasługuje s-17 od Ryk do Garwolina.Są odcinki,którymi trudno przejechac.Czy posłowie tędy nie jeżdżą???A może dobrze będzie przewieżć na małoresorowanym samochodzie marszałka Hetmana i wojewodę Tokarską.Ten odcinek dobrze by im zrobił na myślenie o województwie.Jak na ironię losu oboje z PSL-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy Ryki mają s-17? Czyżby obwodnica Garwolina się sypnęła- bo o ile wiem ,to tam jest odcinek s-17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddalone od Lublina o 25 km Piaski ul Makarewicka posypana po budowie kanalizacji przez gminę piachem i zostawiona, nie jest wogóle przejezdna na środku drogi znajduje się jezioro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek Łuszczów - Kijany przebija wszystkie. A może Pan Roman Ch. nareperował by ten odcinek, przecież jego ciężarówki w dużej mierze niszczą ta drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romku, pokaż Pan że jak się ma pieniądze i biznes to można coś zrobić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny jest oscinek łączacy Sobianowice z trasą Lublin-Łęczna tam dziury są znacznie wieksze. Ale starote lubelskiego to wali, bo on głównie inwestuje w drogi lezące w jego okregu wyborczym - okolice Bychawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...