Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Lata Dziennika Wschodniego - II etap rozpoczęty (zdjęcia)

Utworzony przez Jurek, 19 sierpnia 2011 r. o 11:24
Widać że ta Agnieszka B. sporo odbiega wyglądem od pozostałych dziewczyn i nadrabia smsami które sama wysyła ze znajomymi:)) to nie powinno być brane pod uwagę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi kolego, wszystko w tym konkursie jest brane pod uwagę. Agnieszka B.jest naprawdę ładną dziewczyną w porównaniu do innych lasek biorących udział w konkursie Warto na nią wysyłać smsy - sam to zrobiłem Pozdrawiam Agnieszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDECYDOWANIE EWELINA KOZIEŁ ślczna sunia wszystko na miejscu - stworzona do pieszczenia. te sms'y to bzdura same na siebie wysyłają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd te pasztety??? czy w Lublinie nie ma ładnych dziewczyn już???? eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydatka numer 3 jest naprawde ladna , usmiechnieta dziewczyna, umie pozowac, zna hiszpanski wiec jej sie nalezy wygrana pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brzydale skąd to jest pewnei z wiosek przyjechały chamice HAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda , że jest ogranieczenie wieku. Moja 34 letnia żona ma więcej urody niz wszystkie kandydatki które są pewnie z łapanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
numer 1 a reszta masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Berecka się pozytywnie wyróżnia reszta jakaś taka bezpłuciowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpłuciowa? co to za wyraz? trzymam kciuki za nr 5 i 8 !! powodzenia dziewczyny, każdej życzę dobrej zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na mój gust to kandydatki numer 5, 6, oraz 7. Jeżeli chodzi o koleżankę Berecką nie wypowiem się na ten temat, ponieważ już z poprzednich komentarzy widać co ona swoją osobą reprezentuje. A te komentarze w których jest chwalona to chyba pisze je sama dla własnej satysfakcji. Dziewczyny które wymieniłem według mnie mają największe szansę na zgarnięcie głównej nagrody. Moja pierwsza trójka przedstawia się następująco: numer 6, numer 5, numer 7. Tylko w tych dziewczynach widzę jakieś nadzieje w przyszłej branży. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotywatory.pl/3281173/FORA Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
bezpłuciowa? co to za wyraz? trzymam kciuki za nr 5 i 8 !! powodzenia dziewczyny, każdej życzę dobrej zabawy [/quote] [quote]. Jeżeli chodzi o koleżankę Berecką nie wypowiem się na ten temat, ponieważ już z poprzednich komentarzy widać co ona swoją osobą reprezentuje.
Chyba co reprezentują osoby je piszące. Nie chodzi tylko o nią, także o inne kandydatki. Raczej o komentarze jakie ludzie piszą. Niech dadzą tu swoje foto, imie i nazwisko i wtedy obrażają. Człowiek anonimowy → człowiek cwany. A to, ze ktoś złego pisze na temat dziewczyn to nie świadczy o nich tylko o osobie piszącej. Wiadomo, ze przyjaciele conajwyżej wyślą sms i będą trzymać kciuki, a jakiś zawistny zazdrośnik, który nie lubi ktorejś z dziewczyn bedzie ją obrazał. Ale nic już nie poradziwy, że są ma tym forum ludzie, którzy czerpią przyjemność z obrażania innych. Nie mają powodu do dumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani numer 1 wcale mi sie nie podoab wyglada raczej jak facet w sukience i z jakas nieudana tapeta za ciemna ;/// albo tak foto zrobione niefortunnie. i pewnie macie racje co do tego ze wszystki sms na nia sla znajomi itp. bo wszedzie glosno na forum tylko o niej jak to nie jeste piekna a wcale nie nalezy do elity pieknosci ;D ale co kto lubi ;D pani 4 super ma figurke i jeste moja faworytka i pani 6 tez sliczna ) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
numeru 4 nie widze w ogóle chyba chodziło o numer 5 i 6 popieram w zupełności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
http://demotywatory.pl/3281173/FORA Pozdrawiam
No Kacha nie odpier***aj, od kogo masz moją fotkę, gadaj natychmiast i bez kręcenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fest dupy, jest w czym wybierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...