Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia 2010: Agnieszka Stępień wygrała na Lubelszczyźnie (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez widz, 30 maja 2010 r. o 15:53
Gratulacje dla dziewcząt! Choć uważam że na wyborach pojawiło się kilka zupełnych pomyłek co do tytułów, ale rzecz gustów. 3 pierwsze miejsca nie najgorzej choć możnaby polemizować, tytuły komplementarne... miss słodkiego usmiechu, bardzo trafny tytuł, miss gracji- nie jestem 100% przekonany, mysle ze powinien trafic do pani z numerem bodajże 7 , blondynki w jasnej sukni, miiss foto -totalna pomyłka, dziewczyna ladna ale zupełnie nie do tego tytułu;| miss eurodiety, w porządku choc uważam że zasłużyła na więcej, miss tvp i urody życia, bardzo w porządku choc urodę zycia zamieniłbym na grację. organizacja na plus, atrakcje również. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpiekniesza o niespotykanej urodzie byla dziewczyna z nr 9,piekna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem z zoną na wyborach,glosowalismy na panią Klaryse jemioł,rzeczywiście oryginalna uroda i piękna figura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroda to pojęcie względne, fajne dziewczyny fajna impreza cos nowego, coś dla młodych w lublinie, dużo spąsorów, aktorów, gości, buło bardzo ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza na bardzo wysokim poziomie.Profesjonalna organizacja. Brawa dla organizatora firmy Modart.Piękne dziewczyny,super oprawa muzyczna,wspaniała częśc artystyczna i generalnie wszystko bardzo o"key.BRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miss foto totalna pomyłka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powinna wygrać pani z nr. 5 .pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miss foto powinna zostać dziewczyna z Nr.5 poniewasz na zdjęnciach wychodzi zabójczo. Pozatym uwarzam że miss powinna zostać dziewczyna z Nr.9. Dzienki Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze niedocenione zostaly panie z nr 9 i z nr 3 , miss gracji i miss foto - pomyłka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie. miss foto STANOWCZE NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chciałem zauwazyc jak skandalicznie zachowywała sie publicznosc pani strzały z nr 10 powinnas sie wstydzic za nich to nie był doping tylko przeszkadzanie innym uczestniczkom darcie geby za przeproszeniem kiedy wychodziłas z druga kolezanka było ponizej krytyki przykro mi dziewwczyny ze musiałyscie tego słuchac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowniez uwazam ze dziewczyna z numerem 9 ma bardzo oryginalna urode...jest bardzo zgrabna, piekny usmiech-powinna zdecydowanie wygrac..... poza tym impreza bardzo fajna, na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no masz rację. to właśnie moja siostra :0 i to właśnie ona powinna zostac. :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani z nr 3 miała najbardziej oryginalna urode i mysle ze powinna zostac doceniona!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani , a gdzie największy krytyk na forum ? No o kim mowa ???? Nicol, gdzie jesteś?????? Dziewczyny gratulacje, nr 7 szczególnie pozdrawiam, bo na Ciebie słynna Nicol najbardziej się uwzięła.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy mowisz to szczerze czy zeby obudzic nicol do nasepnych beznadziejnych postów na temat tamtej dziewczyny jakby nie było zawsze znajda sie ludzie krytykujacy tylko po to zeby sie dowartosciowac.. ja ratuluje 7 i reszcie dziewczyn:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokoj z tym nr 7 i nr 3 ale nr 3 to ona masakraaa.;/ a nr 7 pf. :| ja bym nie glosowala ...zal. ja to najlepiej bym glosowala na nr 9.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma piekna figure i urode...piekny usmiech ma:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 9 faktycznie bardzo ładna dziewczyna. a nr 7 mijałam na szkolnym korytarzu i powiem tyle: tona makijażu+doczepione włosy+droga kiecka i proszę ile można zdziałac... w ten sposob każda dziewczyna mogłaby startowac do miss . poza tym zwycięzczyzni zaslużyła na koronę, zobaczymy czy poradzi sobie na dalszym etapie.zycze powodzenia. i II wice miss też robi pozytywne wrażenie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie te wszystkie komentarze ze ta bleee a ta fujjjj pisza jakies zakompleksione laski, prosze wystartowac i dojsc do etapu wojewodzkiego to wtedy pogadamy, bo to nie ejst takie proste jak sie wydaje, pozdrawiam wszystkie zakompleksione dziewczyny ktore wchodza na ta strone i daja komentarze! i gratuluje wszystkim paniom, ktore wystartowaly, warto bylo pzyjsc i was zobaczyc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi sie wydaje to karolina nr 7 i klarysa nr 9 się lubią i na pewno nie byłoby im miło gdyby czytały komentarz od jakiejs loulii czy cos tam.. znowu sie zaczyna gadanie i jedna i druga były ładne, tona makijazu w dzisiejszych czasach nie jest niczym nowym i zaskakujacym, co druga z dziewczyn na scenie nosi tapete,a przypomnijmy sobie zeszłoroczną miss... no prosze.. :| gdyby sie któras z dziewczynn nie nadawała to by tu nie zaszła, do tego etapu. poza tym skoro jestes siostra klarysy czy kimkolwiek dla niej bliskim to nie rob jej tu przynajmniej wstydu kazdy wie ze powinna zajac któros z 3 miejsc a ty nie musisz tego udowadniac na forum jakimis chamskimi komentarzami;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie do komisji kto wybieral miss foto bo chyba nie fotoreporterzy i dlaczego pani strzala zaszla tak wysoko ,bo urodziwa to ona nie jest a moze znajomosci w naszym kraju to rzecz normalna najpiekniejsza byla pani klarysa jemiol .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...