Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia 2010: Wygrała Rozalia Mancewicz

Utworzony przez kol, 12 grudnia 2010 r. o 09:57
cała ceremonia to żenada a kandydatki po odpowiedziach na pytania powinny zgłosic sie na jakies kursy doszkalające do szkoły podstawowej ---wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA - śledcze hahaha ;d bez kitu masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kol, co racja, to racja. Poza tym uważam, że były ładniejsze dziewczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma byc Miss Polonia???? To gratuluję Polkom...heheheh, brzydszej już nie było.....i ten usmiech Baby Jagi....no niesamowita "piekność".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kicha jak Polska ma tak mądre kobiety jak te miski to ja sie zmuszę i zostane gejem !!! TRAGEDIA z tymi pytaniami to przesadzili były zbyt trudne HA HA HA to prawda żenada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakies kpiny po co to było transmitowac wstyd dla normalnych kobiet ///żenada to dobre okreslenie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie tylko skąd był sponsor głównej nagrody. I wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle ładnych dziewczyn startowało, a wybrana została właśnie ta;/ i jak ona będzie reprezentowała Polskę??!! niech się lepiej douczy ile jest oktanów w 95 oktanach. trzeba być naprawdę mało inteligentnym żeby się nie domyśleć, że odpowiedź zawarta jest w pytaniu. żenada jednym słowem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pocieszenia napiszę, że tegoroczną Miss Świata o ile się nie mylę została Amerykanka, również blondynka, której wygląd zostawiał wiele do życzenia... A sztuczny uśmiech może to i dobrze, w końcu tylko takie mają siłę przebicia w dalszej karierze i przyszłych konkursach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa Rozalia Kiepska vel Oktan (ja wolę Babkę) jej nauczycielka powinna być dumna że przygłupa wychowała na zwykłego jołopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem,tam były ładniejsze dziewczyny,bez takiego konskiego uśmiechu,ale ja się chyba nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba, od początku była moją faworytką. Pomijam wpadkę przy pytaniach. Do malkontentów - chciałbym zobaczyć wasze wybranki serc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiego paszteta wybrali masakra a bylo tam tyle ladnych dziewczyn ZENADA !! ;//!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeny, ta laska straszy! Zamiast uśmiechać się, szczerzy się sztucznie. Poza tym powinna nosić aparat na zębach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...