Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Województwa Lubelskiego: Korona czeka (zdjęcia)

Utworzony przez m, 23 kwietnia 2012 r. o 12:48
Czy ja jestem jakis dziwny bo zadna mi sie nie podoba :] masa moich kolezanken jest łądniejsza niz te dziewczyny. No ale do konkursów pieknosci nie idą najpiekniejsze tylko najodważniejsze :] tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie ładne są tylko 28,29,32 i 5 reszta robi tylko tło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze zdjęcia jakie w życiu widziałem. To skandal, żeby komuś takiemu dawać aparat do ręki. Skrzywdził te dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ja mam coś nie tak ze wzrokiem czy te dziewczyny po prostu raz że są brzydkie a dwa że mają tonę tapety na sobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA!!!!!!!! co to kur................ jest !!! No ale taak, tak naprawde to piękne dziewczyny siedzą w domu, i przeglądają te wasze zdjęcia i krytykują!! no bo z takimi "twarzyczkami" to wy idźcie może nie wiem, na EMERYTURĘ???? TO JEST MIS??????????????? nie... masakra. Kto was dziewczyny wybierał.! MISSSS to są NUMERKI że tak napisze.. 2,20,21,32 2,20,21,32 POZDRAWIAM RESZTĘ oczywiście PRZEGRANEGO ZESPOŁU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31 jedynie ładna jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentują sami profesjonaliści od siedmiu boleści Litości kreytni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac "luisa" jest jedną z tych modelek wnioskując po krytycznym komentarzu wobec krytycznych komentarzy ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się "HSP". Na chamstwo odpowiada się chamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku, one wszystkie mają problemy z zębami!!! Albo krzywy zgryz, albo żółte, albo malutkie jakieś! Co to jest??? Dentysty nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje zajrzec na strone : http://www.misspolonia.lublin.pl/ tutaj jest wiecej zdjec i moze nie beda co niektorzy tak krytycznie oceniac gdy zobacza inne zdjecia . Aczkolwiek mysle , ze to nie wina dziewczyn jezeli chodzi o makijaz czy ftografa ;/ pozdrawiam x.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25, 31 i 32 to jedyne sensowne kandydatki, które powinny w ogóle mieć coś wspólnego z tym konkursem. Reszta nie wiem czego tu szuka. Czy nie ma ładnych dziewczyn na lubelszczyźnie?! Tyle naprawde ładnych chodzi po ulicach, a tutaj jakieś same paszczury kandydatki na miss od siedmiu boleści hah! Wybierzmy odrazu te 3 i miejmy z głowy wszystkie półfinały itd. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto robił te zdjęcia?? :OOO Nr 22 przekracza ludzkie pojęcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak powiedzieli poprzednicy, max. 3,4 są warte uwagi. Reszta to rzeczywiście paszczury. Dlaczego żadna z nich nie jest nawet zbliżona do wymiarów 90-60-90? Chyba kandydatka na miss powinna spełniać ten warunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu...ale mamy paskudne na lubelszczyznie.. tylko z 3 kobiety pasuja idealnie na miss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Podlesna lat 21,pod Nr.18 jest jedynä kandydatkä ktöra moze brac udzial w wyborach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie, Zdjęcia są faktycznie słabe, dziś zdjęcia będą podmienione na lepsze, ponieważ po publikacji zmieniła się ich jakość. Nie zgodzę się z przedmówcą że dziewczyny powinny mieć wymiary 90/60/90 ponieważ są to wymiary na wybieg a my szukamy Miss Polonia a nie modelek na wybieg. Miss Polonia oprócz pięknego wyglądu musi też swoją osobą coś reprezentować, kandydatki są po castingach i po rozmowach ze specjalnym jury. nie znalazły sie tu przypadkiem, więc proszę o powstrzymanie się z komentarzami obrazającymi kandydatki. Wiadomo, są różne gusta a o nich się nie dyskutuje. Jeżeli Państwo sądzą ze w stajni mają lepsze okazy, to proszę o wniesienie prośby do firmy modart która jest organizatorem Miss Polonia o zorganizowanie konkursu piękności dla koni i pozwólcie że to specjalna komiska oceni czy wasze konie są lepsze on kandydatek na miss. Pozdrawiam Kaja Kamińska organizator Miss Polonia Województwa Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 zdjęcia i ani jednej miss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze tyle pięknych kobiet na około, a my nie mamy kogo wybrać na miss?????? Jak wyśle swoją siostrę i dziewczynę te nie będą miały żadnej konkurencji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az mi sie srac zachcialo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...