Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Województwa Lubelskiego: Korona czeka (zdjęcia)

Utworzony przez m, 23 kwietnia 2012 r. o 12:48
nie da się sfapować ni hu hu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo Panny są zepsute, albo fotograf jest na stażu z biura pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O w mordę skąd oni nabrali takie "piękności" he he he ! Czyżby grono ładnych dziewczyn zostało do takiego stopnia uszczuplone masową emigracją za granicę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie panie 20 i 21 reszta to szkoda gadać ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
model numer 34, proszę bardzo: http://fotoo.pl//out.php/i211495_moje-wlosy.jpg głosujta ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3D świnie z polski b rzygłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście na innych zdjeciach wygladaja znacznie lepiej http://misspolonia.lublin.pl/2012/index2.htm ta jest bardzo ładna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nr 5 - ujdzie. Mój typ to 32. Piwekna dziewczyna. Reszta to pasztety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina Cyrankiewicz, 22 lata, 175 cm, 84-64-92 - śliczniutka Dalibyście jej nr telefonu. Chcę jej wyznac jaka jest piekna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie : 8 , 18 , 25 , 31 - na zdj. tu http://www.misspolonia.lublin.pl/ wygladają wszystkie kandydatki lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to 7 nawet nawet, znam ją z widzenia i jest dużo ładniejsza niz na tych zdjęciach fotograf sie nie postarał ;/ tylko je oszpecił. 31,32 tez niczego sobie ale 22 to chyba pomyliła konkursy ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te kobiety przechodziły jakieś eliminacje? Okropnie brzydkie są, 31 i 2 są całkiem ładne, choć numer 2 strasznie dojrzało wygląda- jak na 30 lat spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,25,28,29,32 jakaś z nich powinna wygrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 najładniejsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~m~ okropnie zrobione zdjęcia, ale fakt twoje kandydatki:19 24 27 29 31 32 najlepsze, no może 20 zamiast 19, najbardziej naturalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie "da radę", ale figury maja niczego sobie, na stronce miss lub. są foty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Boże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie 17 - Jestem na Tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia!!! Na lubelszczyznie nie ma ladnych dziewczyn? Nie liczac numeru 13, 26, i 31 to reszta to koszmar. Moze za kilka lat z tych brzydkich kaczatek beda ladne kobietki ale w ciemno korone????? To jak wygladaly te co odpadly????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie 2!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...