Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Województwa Lubelskiego: Wygrała Ira Watwat (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 27 maja 2012 r. o 15:12
Gość napisał:
Sory bardzo "inteligencie" o braku przekrętów mówisz...? Bardzo ciekawie gadasz tylko zajeb...się z prawdą mijasz. Tak pięknie i kolorowo to wcale nie było. Naszą "Miss" nie wybierała publiczność. Wybierało ją jury. Doczytaj tu i ówdzie. A jak wytłumaczysz fakt iż już na początku gali mówiono która otrzyma koronę. Co prawda nie operowano nazwiskiem ale numerem... Zbieg okoliczności jak nic
Przekręt był i u publiczności zatem! Wszytscy Cię przekręcili )))))) bo Ira została Miss Publiczności przecież. Oj biedny przekręcony człowieku ....współczuję ci ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Gosc- napisał:
Znajomość z wszytkimi ludźmi obecnymi na sali? lecz się! Ira zostala Miss Publiczności! A Kasa.... w jury było podnad 30 osób i wszyscy zapewne mają więcej kasy niż wszytkie te dziewczyny razem wzięte... więc o jakiej kasie mówisz. Pomyśl zanim napiszesz bzdurę, a kasę zainwestuj w swoeja edukację to mozę ci się umysł usprawni i bzdur nie będziesz pisać.
Zapomniałaś jeszcze dodać że trzeba dobrze "dać" tu i tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się kłócić, wszyscy wiemy jak było:) i nie ma co dyskutowac , szkoda tylko innych dziewczyn bo naprawene niektóre z nich wyróżniały się skromnością a nie ,,innymi " rzeczami:) więc dziewczyny ktore nie otzrymały nic , nie łamcie się, wiele z was było ładniejszych od nominowanych :)pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja myślę że to nie o głupocie czy brzydocie świadczy tylko o szczerości i trochę o naiwności...wierzyć że w naszym kraju można coś osiągnąć będąc uczciwym człowiekiem trzeba być naiwnym. A to że odpadła w półfinale czy finale jakie ma to znaczenie? Grunt że nie poszła tą drogą dalej. Brawo dziewczyno!!! i pamiętaj nigdy więcej;)
Sądząc po tym, że odpadła w półfinale to masz rację NIGDY WIĘCEJ BRZYDKICH DZIEWCZYN! Powinna popatrzec w lustro zanik wystartuje w konkursie piękności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przekręt był i u publiczności zatem! Wszytscy Cię przekręcili )))))) bo Ira została Miss Publiczności przecież. Oj biedny przekręcony człowieku ....współczuję ci ))
A dziękuje bardzo za wyrazy współczucia, jednak nie do mnie je kieruj, są bardziej potrzebujące... ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Nie ma co się kłócić, wszyscy wiemy jak było:) i nie ma co dyskutowac , szkoda tylko innych dziewczyn bo naprawene niektóre z nich wyróżniały się skromnością a nie ,,innymi " rzeczami:) więc dziewczyny ktore nie otzrymały nic , nie łamcie się, wiele z was było ładniejszych od nominowanych :)pozdrawiam
Wszystko kwestia gustu. Dla jednych ładniejsze dla innych brzydsze. Ponad 30 osobową komisję nie da rady przekupić ani w inny sposób wpłynąc na ich decyzję. Przeciez były tam władze miasta, ludzie bogaci, ogóolnie sznowani, dziennikarze, dyrektorzy, prezesi. Jestem przekonany na 100% że wszytko było uczciwie. Dziewczyny, które wygrały widocznie najbardziej się wyrózniały. O gustach się nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekkość,wdzięk, naturalność......to właśnie ma Ira i musicie się z tym pogodzić, komu tak bardzo zależy na ośmieszeniu jej........tylko tym co przegrały, to one złośliwie wymyślają bzdury......żal mi tych pustych, wysokich blondynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się jest najładniejsza i ma to COŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"najładniejsza i to coś" - to może być koleżanka z osiedla. obcy - ile masz lat? IRA rozwala na łopatki sex-em, który emanuje z każdego jej spojrzenia, uśmiechu, gestu, pozy, czy też zwyczajnie sposobu w jaki się porusza i to nie zależnie czy jest w butach sportowych, boso czy też szpilkach... jest szalenie zgrabna, ma boskie nogi... ma swój styl... owszem w dalszym etapie łatwo jej nie będzie jeżeli pozwala sobie na to co już teraz się dzieje ... insynuacje trzeba ucinać szybko - dla tych co chlapią językiem... dla Iry kolejna mała podpowiedź - internet nie jest wcale anonimowy... wystarczą chęci a i o pozew można łatwo zawalczyć. na czyimś miejscu nie wahałbym się już teraz. pytanie czy ktoś nie traci teraz tutaj czasu? nikogo nie straszę bo takich intencji nie mam. pragnę jednak uświadomić, że za niesłuszne oskarżanie kogoś mogą grozić konsekwencje i to całkiem poważne. tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z N napisał:
"najładniejsza i to coś" - to może być koleżanka z osiedla. obcy - ile masz lat ? IRA rozwala na łopatki sex-em, który emanuje z każdego jej spojrzenia, uśmiechu, gestu, pozy, czy też zwyczajnie sposobu w jaki się porusza i to nie zależnie czy jest w butach sportowych, boso czy też szpilkach... jest szalenie zgrabna, ma boskie nogi... ma swój styl...
OK. Nasmarowałeś już swoją laurkę, więc biegnij teraz nabijać posty pod opiniami o telewizorach, lodówkach (na Ceneo) i o polskich komediach (na Filmwebie). Płacą nieźle ... pewnie 10 groszy od 1 posta. Zawsze śmieszył mnie bełkot słowny klakierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laurkę wystawia publiczność i jury. Mój wpis to luźno wypowiedziane słowa, które obrazują emocje jakie we mnie panują gdy zamykam oczy i odruchowo jest przede mną niepowtarzalne zjawisko na literę "I"... Nie zamierzam więcej dyskutować z Tobą Młocie, bowiem sądzę na poziomie Twych wypowiedzi możesz mnie pokonać swoim doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to przepraszam nie wiedziałam ze były takie konkursy. Jak się należało to ok:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mki napisał:
To był jakiś dodatkowy konkurs?"Zostań twarzą galeri Venus" czyli jak brała to miała pewne konkursie?
A to przepraszam, nie wiedziałam o takich konkursach. Fajna wygrana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ira to nasza miss od poczatku ,a Cyrankiewicz druga .Najpiękniejsze dziewczyny wreszcie zostały dostrzeżone przez jury . Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to że Ira nie jest ładna. Chodzi o to że od początku widac było, że jest faworyzowana. Gdy przez tydzień przed naszym zgrupowaniem w Wincentowie byłysmy straszone, że jak nie bedziemy sie pokazywać na próbach to wylecimy, o Irze nikt nie wspomniał mimo że nie pojaiwła się ani razu. Gdy pojechałysmy na przymiarki do firmy Giselle (suknie wieczorowe), Ira miała juz odłożoną dla siebie wcześniej sukienkę. Gdy pojechałysmy na fryzury do salonu, to fryzjerki zapytały gdzie jest Ira i czy już jedzie...czyli ją znały. Ira do ich szefowej, która była w jury mówiła per. ciociu. zadna z nas nie wie dlaczego, ale wiemy że tak było bo słyszałyśmy. Kolejną rzeczą jest to, że złamała regulamin na zgrupowaniu ale to jest akurat jej prywatne sprawa...mimo tego wiadomo, że Prowadząca wiedziała o tym, bo jeśli nie wiedziała to odbiera jej to iloraz inteligencji a widac że dziewczyna nie ma problemów z mysleniem, mimo natłoku pracy. Poza tym dnia nastepnego wszystkie dostałyśmy smsa przypominającego nam o tym punkcie regulaminu, który Ira złamała. Kolejną kwestią jest to, że była niemiła dla wielu osób, robiła za "pomocnicę prowadzącej", co nie podobało się dziewczynom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzcie sobie moje ip napisał:
Nie chodzi o to że Ira nie jest ładna. Chodzi o to że od początku widac było, że jest faworyzowana. Gdy przez tydzień przed naszym zgrupowaniem w Wincentowie byłysmy straszone, że jak nie bedziemy sie pokazywać na próbach to wylecimy, o Irze nikt nie wspomniał mimo że nie pojaiwła się ani razu. Gdy pojechałysmy na przymiarki do firmy Giselle (suknie wieczorowe), Ira miała juz odłożoną dla siebie wcześniej sukienkę. Gdy pojechałysmy na fryzury do salonu, to fryzjerki zapytały gdzie jest Ira i czy już jedzie...czyli ją znały. Ira do ich szefowej, która była w jury mówiła per. ciociu. zadna z nas nie wie dlaczego, ale wiemy że tak było bo słyszałyśmy. Kolejną rzeczą jest to, że złamała regulamin na zgrupowaniu ale to jest akurat jej prywatne sprawa...mimo tego wiadomo, że Prowadząca wiedziała o tym, bo jeśli nie wiedziała to odbiera jej to iloraz inteligencji a widac że dziewczyna nie ma problemów z mysleniem, mimo natłoku pracy. Poza tym dnia nastepnego wszystkie dostałyśmy smsa przypominającego nam o tym punkcie regulaminu, który Ira złamała. Kolejną kwestią jest to, że była niemiła dla wielu osób, robiła za "pomocnicę prowadzącej", co nie podobało się dziewczynom.
FAKT JEST FAKTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na filmy czy zdjęcia z miss... zostały nagrodzone najlepsze i Ira i Paulina i Magda i Ola ch. ! Całe szczęście że ten wielki nochol Rahim nic nie dostała, bo to dopiero by była afera ze miss została nie dośc że jakaś cyganka to sztywny kołek co nie potrafi się poruszać na dodatek mówili mi znajomi którzy byli na wyborach że jak sie przedstawiła to wszystkich ścięło z nóg... głos jak facet i stanęła w rozkroku.. proponuje sprawdzić czy to nie transwestyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzcie sobie moje ip napisał:
... byłysmy straszone, że jak nie bedziemy sie pokazywać na próbach to wylecimy, o Irze nikt nie wspomniał mimo że nie pojaiwła się ani razu ...
... wow ... a podczas finałowej gali wdzięk, klasa, wyczucie rytmu ... widocznie to cechy wrodzone pani "I", którym do błysku wystarczy zdecydowanie mniej szlifu ... ... w klimatach latynoamerykańskich nie bardzo liczy się co robisz, ale jak to robisz ... charakterystyczny sposób poruszania biodrami ma być naturalny, uwodzący, pełen sexapilu ... i np. na tym tle błyszczała pani "I" ... gdzie niestety zdecydowana większość pozostałych kandydatek nawet nie potrafiło rytmicznie zakołysać biodrami ... nie wspominając o niektórych drętwo się poruszających ... żeby nie było, że pani "I" była jedyną z pełną gracją można wyróżnić za styl poruszania się np. v-ce miss panią Paulinę, której niewątpliwie pomagała jeszcze dodatkowo pewność siebie, którą wręcz emanowała ... i zaledwie kilka innych pań ... cóż ... ktoś kiedyś powiedział, że w "salsie można zachwycać swoim tańcem i czerpać z niego radość po dwóch zajęciach, a czasem można tańczyć całe życie i ciągle wyglądać sztucznie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a To w takim raziee to był konkurs ktora lepiej dupaa zekreci ? nie powiedzialąabym ...zeby ira dobrze kreciłaaa . Znam dziewczyny ktore pare lat tańczyły i o wielee lepiej im to wychodzilo .. (a braly one udzial ) Kolejna sprawaa .. ta dziewczynaa nie jest zwiazanaa z lbn . od 5 lat jej podobno tu nie byloo przyjechalaa tylko na samee wyboryy ? Wkoncu miałaa dobra prace stewardessy . W sumie gdybym ja wiedzialaa ze wygram to moze tez bym sie pofatygowałaa .... i z tego co ludzie gadajaa zaraz po wyborach mialaa wracać za granice .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc do wszystkich tych którzy nie boją się mówić prawdy...GRATULUJĘ!!! Uważam że o pewnych rzeczach trzeba mówić głośno. Mało to daje ale przynajmniej jesteśmy świadomi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...