Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Województwa Lubelskiego: Wygrała Ira Watwat (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 27 maja 2012 r. o 15:12
uczestniczka napisał:
FAKT JEST FAKTEM
ZGADZAM SIĘ w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
... ktora lepiej ... zekreci ? ... ... ta dziewczynaa nie jest zwiazanaa z lbn ... od 5 lat jej podobno tu nie byloo ... ...Wkoncu miałaa dobra prace stewardessy ... ... i z tego co ludzie gadajaa zaraz po wyborach mialaa wracać za granice ...
1. nie będę zniżał się do tego poziomu dywagacji 2. tego nie wiem - jeżeli to prawda to pozostaje otwartym pytanie czy osobom pracującym za granicą a z obywatelstwem polskim nie można startować w MP ... moralnie nie widzę, żadnych przeciwwskazań a wręcz jest to pozytywne, że ktoś mając dobrą pracę za granicą chce wracać do swojej ojczyzny i być utożsamianym z nią 3. miała czy też ma - nie wiem - jakie to ma znaczenie 4. nie wiem - ludzie gadają różniaste rzeczy :-) ... nawet gdyby to chyba ma takie prawo ... nie ocierajmy się o granicę śmieszności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
a To w takim raziee to był konkurs ktora lepiej dupaa zekreci ? nie powiedzialąabym ...zeby ira dobrze kreciłaaa . Znam dziewczyny ktore pare lat tańczyły i o wielee lepiej im to wychodzilo .. (a braly one udzial ) Kolejna sprawaa .. ta dziewczynaa nie jest zwiazanaa z lbn . od 5 lat jej podobno tu nie byloo przyjechalaa tylko na samee wyboryy ? Wkoncu miałaa dobra prace stewardessy . W sumie gdybym ja wiedzialaa ze wygram to moze tez bym sie pofatygowałaa .... i z tego co ludzie gadajaa zaraz po wyborach mialaa wracać za granice .
z twoim wulgarnym slownictwem 'obserwatorze' to nadajesz sie do kloaki a nie do publicznego bloqú i czep sie tramwaju, a nie ladnej dziewczyny, bo na pewno swym wygladem do piet jej nie dorastasz, wiec jak smiesz ja krytykowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej ojciec nie jest Sycylijczykiem tylko Libańczykiem i nie ma na imie Mario tylko Marwan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ok a jej brat to Mario i mieszka w dublinie w irlandi jest spoko Gosciu pozdro dla całej rodzinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...