Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła Lublin zmierzy się z Energą AZS Koszalin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Panie Koziou kto to jest Walentyna Nieściaruk? Z tego co wiem to w MKS Perła występuje Valentina Nestsiaruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już tak dokładnie to Valiantsina Nestsiaruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony przed telewizorami i tysiące na trybunach chcą to zobaczyć!!!! Siatkarki z lublina najlepsze na świecie!!! Ps. Przyjdzie ze 300 osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się jakiś sfrustrowany fan kopaczy, dla których ekstraklasa to coś nieosiągalnego. A na mecz piłkarek ręcznych (a nie żadnych siatkarek - niedouczony człowieczku) przyjdzie zapewne ok. 2 tysięcy kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my kibice Spartakusa olewamy te wasze nędzne dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ten śmieszny twór w którym próbuje grać w piłkę nożną banda kopaczy chociaż RAZ zdobył to co piłkarki ręczne zrobiły 19 razy czyli Mistrzostwo Polski to mogliby krytykować. A ja wtedy na kolanach 100 razy okrążę Arenę. Oby im się to udało za mojego życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd tylu przegranych flustratów na forum? Mają za małe przyrodzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kogo obchodzi wasza piłka ręczna? Na 4 poziom rozgrywek na piłkę nożną, o żużlu nie wspominając przychodzi więcej ludzi niż na ligę mistrzów tej żenującej dyscypliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...