Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi katolicy nie chcą Madonny. Złożyli wniosek o odwołanie koncertu

Utworzony przez marcus72, 27 lipca 2012 r. o 18:09
Przeciez nikt nie kaze kupowac im biletow na ten koncert!!!!!!!!!!! czy to jest panstwo o koscielnej wladzy do jasnej cholery to nie Watykannnnnnnnnnnnnnn A jaka średnia wiekowa jest tej "młodzieży" ? 65 ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech nie idą !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez tego koncertu nikt im w kosciele nie robi tylko na ogolno dostepnym Stadionie Narodowym ktory jest dla katolikow i nie katolikow kto chce pojdzie kto nie lubi niech nie slucha proste jak budowa cepa ale nie dla ciemnogrodu klechowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im nie zabraniam chodzić do kościoła.Dosyć mam już tego ciemnogrodu i inkwizycji w mocherowym wydaniu.Nie chcą?-niech nie idą na koncert -proste,ale nie dla fanatycznej ciemnoty jak widać.Moralne kręgosłupy co wyrosły z d...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemna i zacofana młodzież zawsze będzie w tym Ciemnogrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy już w wolnym od perfidnego komunizmu i niewyznaniowym dzięki Bogu kraju i jakaś tam krucjata młodych nawiedzonych, czy grupa młodych katolików działająca przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi, może sobie w warszawskim ratuszu składać tysiące różnych wniosków o co tylko zechce, a najlepiej jakby nie poszli na koncert Madonny w ogóle, no bo i po co, ranić się świadomie w uczucia religijne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi katolicy nie chcą Madonny... A ja nie chcę mlodych katolików.Zacietrzewionych,zaślepionych......Jeśli młodzi katolicy nie chcą Madonny,to nikt ich nie zmusza,aby szli na jej koncert.Ale przeciwko są czarni obrońcy wiary:pedofile,homoseksualiści,alkoholicy i inni zboczeńcy w sutannach,pseudonaukowcy katechizmu (ksiądz-profesor oszuszt,plagiator z KULu.I tyle właśnie jest warta nauka o wierze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodzi katolicy zapominają o ekumenizmie. Więcej wiary,a Bóg sam się obroni,a reszta to propaganda i pranie mózgów. Jeżeli jakiś idiota myśli ,że Madonna stanowi zagrożenie dla Boga i chrześcijaństwa to pora zacząć się leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcus, max, Ania, Ma Donna - macie rację byli i są wierzący, niewierzący i Judasze. Sami przypiszczcie się do jednej z tych grup... Nic nie znaczą dla Was ; Patriotyzm, wspólnota narodowa, religia, tradycja, historia.... ...tyle właśnie jest warta nauka o wierze...- Ma Donna w KK widzisz tylko pedofili,homoseksualistów, alkoholików i innych zboczeńców w sutannach,pseudonaukowców katechizmu (ksiądz-profesor oszuszt,plagiator z KULu ... Ale byli także - celnik, zdrajca, zaprzaniec, prześladowca chrześcijan - I zostali Świętymi KK . Dla Was też jest miejsce w Kościele i Niebie, ale macie wąską i stromą ścieżkę do Świętości. Idąc drogą łatwą i przyjemną idziecie w przeciwnym kierunku.... Dla Was Ci młodzi są zacietrzewieni i zaślepieni dla mnie mają odwagę żeby powiedzieć NIE !!!!!! głupiutkiej , kontrowersyjnej artystce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda cymbałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janeczek napisał:
marcus, max, Ania, Ma Donna - macie rację byli i są wierzący, niewierzący i Judasze. Sami przypiszczcie się do jednej z tych grup... Nic nie znaczą dla Was ; Patriotyzm, wspólnota narodowa, religia, tradycja, historia.... ...tyle właśnie jest warta nauka o wierze...- Ma Donna w KK widzisz tylko pedofili,homoseksualistów, alkoholików i innych zboczeńców w sutannach,pseudonaukowców katechizmu (ksiądz-profesor oszuszt,plagiator z KULu ... Ale byli także - celnik, zdrajca, zaprzaniec, prześladowca chrześcijan - I zostali Świętymi KK . Dla Was też jest miejsce w Kościele i Niebie, ale macie wąską i stromą ścieżkę do Świętości. Idąc drogą łatwą i przyjemną idziecie w przeciwnym kierunku.... Dla Was Ci młodzi są zacietrzewieni i zaślepieni dla mnie mają odwagę żeby powiedzieć NIE !!!!!! głupiutkiej , kontrowersyjnej artystce .
dodaj dleczego głośno nie przyznasz ze większosc z nich to pedofile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Mlodzi katolicy zapominają o ekumenizmie. Więcej wiary,a Bóg sam się obroni,a reszta to propaganda i pranie mózgów. Jeżeli jakiś idiota myśli ,że Madonna stanowi zagrożenie dla Boga i chrześcijaństwa to pora zacząć się leczyć.
" Dla ludu religia jest prawdą , dla mędrców fałszerstwem, a dla władców jest po prostu użyteczna . " - Seneka Młodszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madonna jest już wypalonym starym pudłem, podobnie jak kora czy inne lapucery 50+. zachłanność na kase sprawia ze niedlugo pewnie odbędą stosunek z kozłem na scenie a prostactwo biędzie sie podniecało. babcie nie potrafią sie z godnością zestarzeć, aż żal patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rw napisał:
dodaj dleczego głośno nie przyznasz ze większosc z nich to pedofile
.............................................................. Złodziej wszędzie widzi złodzieja albo frajera którego można okraść, Ty wszędzie widzisz pedofili... Każdy mierzy swoją miarką. Nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu i nic nie załapiesz z tego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie jako starego katolika walą protesty gówniarzy i chcę koncert obejrzeć chociaż to nie moja półka i wolę metal. A tych szczeniakow chyba nikt nie zmusza do bycia na koncercie więc o co im chodzi? Mamy przecież wolny kraj chociaż zdewociały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary katolicki byk napisał:
A mnie jako starego katolika walą protesty gówniarzy i chcę koncert obejrzeć chociaż to nie moja półka i wolę metal. A tych szczeniakow chyba nikt nie zmusza do bycia na koncercie więc o co im chodzi? Mamy przecież wolny kraj chociaż zdewociały. [/quote] Dokładnie - nic dodać, nic ująć! Wprawdzie Madonna nie jest artystką z mojej bajki (preferuję inny rodzaj muzyki), ale każdemu i d i o c i e , który z ideologicznych względów będzie próbował cenzurować sztukę zawsze powiem NIE! Dość było jednego czerwonego totalitaryzmu, zamykającego Jarocin - dziś nie potrzeba nam czarnego totalitaryzmu kneblującego Madonnę... Jakiś ortodoks napisał: [quote]Dla Was Ci młodzi są zacietrzewieni i zaślepieni dla mnie mają odwagę żeby powiedzieć NIE !!!!!! głupiutkiej , kontrowersyjnej artystce .
Normalni ludzie jeśli chcą głupiutkim i kontrowersyjnym artystkom powiedzieć "NIE" - po prostu nie kupują biletów na koncert i płyt. To tylko bolszewicy 'głupiutkim i kontrowersyjnym artystkom' zakładają kaganiec. Bliżej ci do Korei Północnej lub irańskich ajatollahów niż myślisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgred napisał:
Dokładnie - nic dodać, nic ująć! Wprawdzie Madonna nie jest artystką z mojej bajki (preferuję inny rodzaj muzyki), ale każdemu i d i o c i e , który z ideologicznych względów będzie próbował cenzurować sztukę zawsze powiem NIE! Dość było jednego czerwonego totalitaryzmu, zamykającego Jarocin - dziś nie potrzeba nam czarnego totalitaryzmu kneblującego Madonnę... Jakiś ortodoks napisał: Normalni ludzie jeśli chcą głupiutkim i kontrowersyjnym artystkom powiedzieć "NIE" - po prostu nie kupują biletów na koncert i płyt. To tylko bolszewicy 'głupiutkim i kontrowersyjnym artystkom' zakładają kaganiec. Bliżej ci do Korei Północnej lub irańskich ajatollahów niż myślisz...
................................ "Jakiś" ? - Janeczek . Z nabitym pychą łbem popierasz hasła typu " róbta co chceta". Co znaczy "normalni ludzie" ? - tacy jak ty ? Prymitywnym komentarzem bez składu i ładu próbujesz udowodnić swoje racje ? Odnieś się do mojego komentarza bez skakania po kontynentach i historii totalitarnych cywilizacji. Młodzież ma prawo powiedzieć - Nie !!! - takim artystkom i takim autorytetom jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...