Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi naukowcy z Lublina i Krakowa o byciu fit i otyłości. Badania stylu życia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Gratuluje mlodym naukowcom osiagniec i ciekawego artykulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska powinna być dumna z tak wspaniałych młodych osób, pełnych energii i chęci do odkrywania świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omnibusy. Specjaliści z kazdej dziedziny byle dopisani do publikacji. Badania robione na podstawie ankiet. Zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe badania i odpowiedzi ankietowanych. Przerażające jest jak wiele ludzi odzywai się niezdrowo i nie pamięta o wysiłku tylko fast foody i fast foody..... A młodym naukowcom gratulacje, ciekawe badania, wyniki, Polacy są dumni z tak ambitnych osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo cenne, że mamy tak pracowitych przyszłych lekarzy! Zawsze myslalem,ze to tylko kujonki siedźące nad książkami. A tu proszę! Mlodzi, ambitni i zainteresowani losem pacjentów. Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle osób pali, odzywia się niezdrowo a później dziwić się ze tyle chorób jest.I niby skąd się tyle nowotwór wzięło wszyscy się zastanawiają? Młodzi przyszli lekarze oby nie zabrakło wam zapału na dalsza karierę naukową, pacjenci na takich jak wy czekają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Lublin się rozwija, mam nadzieję, ze nie uciekniecie za granice. Chociaz z takim wyksztalceniem ciezko o tym nie myslec. Obnibusy, ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu! Nie przejmujcie się negatywnymi komentarzami, to tylko zazdrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje zdolni młodzi ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, pacjenci czekają na takich młodych, wspaniałych lekarzy! Nie przejmujcie się złymi komentarzami, takie osoby, które nic nie robią, zawsze będą zazdrościły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba znaleźć złoty środek żeby ani nie popaść w obsesję odchudzania ani obzarstwa! Interesujący artykuł. Sympatyczni młodzi naukowcy. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolna praca i pasje, gratuluję młodemu małżeństwu wspólnych zainteresowań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie można przeczytać o czymś wartościowym,a nie tylko polityka! Brawo dla redakcji za wspieranie młodych i zdolnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby więcej takich lekarzy, którzy interesują się pacjentami, a nie tylko leki i leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, a prawda jest taka, że dzisiejsze życie nie sprzyja zdrowiu. Nie ma czasu na ćwiczenia, na odpowiednie odżywianie się. Wszystko w biegu, stres, emocje, praca. Później różne choroby się przyplątują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi i pełni entuzjazmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jest metoda! Mnie niegdy lekarz nie zapytal o to co jem, tylko pigułki. Dziękuję, ze mówicie o tym głośno. Jestem po zawale, szkoda ze dopero wtedy zrozumiałem, to o czym wy piszecie teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi i pełni entuzjazmu. Wasz entuzjazm przydałby się w porozumieniu rezydentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry artykuł , daje do myślenia. Ja sam staram się dbać o zdrowe styl życia jednak po przeanalizowaniu jak wygląda mój tydzień, jeszcze wiele mi brakuje do spełnienia wymaganych norm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawy artykul. Gratulacje dla mlodych, ambitnych naukowcow!!! Zycze dalszych sukcesow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...