Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mobbing na komisariacie? Policjant skarżył się przełożonym

Utworzony przez policjant, 2 kwietnia 2012 r. o 09:57
Policja to jedna wielka rodzina mafijna. Kolesiostwo i łapuwkarstwo aż płakać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeniesiony na inny komisariat a powinien dostać bonusa na alkohol bo chłop się męczy już od tygodnia pije za swoje a łapówek ani widu ani słychu, poprostu masakra:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po takich informacjach normalni uczciwi ludzie mają ochotą się wyrzygać, a tu kolesie robią z policji prywatne ranczo i za karę ich awansują. brawo, jako psycholog mogę to zrozumieć że to pokazówka dla niezadowolonych policjantów że oficerowi nie podskoczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk powinien zmienić nazwę z POLICJA na AL KAIDA. Do tej struktury znaczne bardziej by ta nazwa pasowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze się robi od tego państwa prawa! Gratulacje dla PSL i PO stołki obstawiać to wasza najlepsza specjalność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOBACZCIE SAMI JAKA MAMY POLICJA KTORA POWINNA NAS WSZYSTKICH CHRONIC ? TO SIE NAZYWA POLICJA CZY MAFIA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jak byc komendantem mozna wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam nie widzieliśta dzieś mojego pieska Łunochoda? dzieś mi uciek na kunickiego dajta znać jakbyco na meila b33piotrek@gazeta,pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoj my chyba widzieli tego uciekiniera i wysłali meila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
przepraszam nie widzieliśta dzieś mojego pieska Łunochoda? dzieś mi uciek na kunickiego dajta znać jakbyco na meila b33piotrek@gazeta,pl
Jak na komendanta,to mało dowcipne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten policjant Andrzej R. to nie jest ten wyrzucony z siódemki bo ma wyrok na karku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto następny z tej jednostki wyleci na tor boczny? chyba że zmiana szefa podziałała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzak napisał:
ciekawe kto następny z tej jednostki wyleci na tor boczny? chyba że zmiana szefa podziałała
czuję że będę następny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...