Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie jest normalne.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwa o nawrócenie - w roku Miłosierdzia Bożego może być skuteczna i przemienią się dusze i serca tych szkodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee tam... Akcja byłaby skuteczniejsza gdyby każdy z manifestantów, zamiast klepania zdrowasiek, rzucił jajkiem albo podgniłym pomidorem w ten budynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czasem to nie była wycieczka dla pacjentów z ul.Abramowickiej ????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mohery atakują !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwa o nawrócenie..... owszem, każdy jeśli chce może się modlić, ale pod redakcją gazety??? jeszcze do tego egzorcyzmy???? sorry, ale to faktycznie wygląda jak wycieczka ludzi średnio zdrowych na umyśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka jest moc szczerej modlitwy. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto modli się pod figurą ten ma diabła pod skórą. dotyczy wszystkich świętych mocherów i im podobnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być umysłowo ograniczonym, żeby zachowywać się właśnie tak, ale to katolicy i nie ma się czemu dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to już jest średniowiecze? Miejsce tych ludzi jest w Abramowicach na oddziale dla nieuleczalnie chorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za swe grzechy smardzyk będzie się dusił na wolnym ogniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię czytać, jak pokojowi i pełni miłości ateiści i nie-katolicy opluwają katolików, szczególnie tych polskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie 2 sortu, podobne słowa padały w latach 30-40 tylko ludzi dzielono trochę inaczej, dlaczego w tych starszych ludziach tyle jadu i nienawiści mimo że trzymają w ręku krzyż symbol miłosierdzia. Polityka a ja jak nie miałam tak nie mam za co żyć, nawet na te 500 złoty nie mam co liczyć bo mam z synem 1700 i mimo że po opłaceniu podstawowych rachunków zostaje nam około 400- 500 zł czyli po podziale na 2 to 200- 250 zł. Mi jest wszystko jedno kto rządzi, bo takich jak ja los się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię czytać, jak pokojowi i pełni miłości ateiści i nie-katolicy opluwają katolików, szczególnie tych polskich.
gdzie  opluwają ? fakty stwierdzają tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co się dziwisz, normalne pisory,więcej luzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...