Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Mój Rynek\": Nowoczesne targowiska w małych miastach

Utworzony przez Gość, 14 sierpnia 2011 r. o 19:59 Powrót do artykułu
Bez sens, lepiej drogi zróbcie w tym i osiedlowe!!!!! (moja bez remontu ponad 18 lat samochodem nie da się jechać) a nie jakieś odnawianie targów.. Po co się pytam, komu to potrzebne ? chodzi się dach nad głową jest po co to ruszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej powiem. Takie inwestycje to sobie można robić jak jest podstawa zrobiona i nie ma na co wydawać pieniędzy! a nie Lubelacy nie mają infrastruktury nie ma chodników nie ma dróg nie ma ścieżek rowerowych a oni sobie chcą targ odnawiać idioci.. głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mazuś coś się wyśniło,albo tak się wykształciło,że lubelszczyznę z województwem pomyliło.Niech Pani zapamięta raz na zawsze,że Chełm leży w Lubelskiem.Ucz się KOBIETO i mam nadzieję,że nie jesteś kaleką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostaw lubelszczyznę w spokoju, fajnie i swojsko brzmi [: wielki uczony się znalazł, czep się zwyczajnie czegoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
zostaw lubelszczyznę w spokoju, fajnie i swojsko brzmi [: wielki uczony się znalazł, czep się zwyczajnie czegoś innego.
Abc się odezwało,fajnie i swojsko propagandę faraońską pokochało.Otumaniony nic nie pojmuje,tylko ściemie wtóruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem skąd jesteś, ani po co i o co się właściwie czepiasz, pewno z nudów i dla zasady, ale "lubelszczyzna" jest tu w powszechnym użyciu i nikt poza tobą jednym nie robi z tego problemu, stosując ten zwrot zamiennie z "naszym województwem" lub "województwem lubelskim".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ludzie dla których jak w pewnej piosence La Paloma i La Scala są nierozróżnialne. Tak samo nie rozróżniają woj. lubelskiego od Lubelszczyzny, co tylko dowodzi braków w wykształceniu. Takie "uproszczenia" prowadzą do wniosku, że Częstochowa to śląskie miasto. A przecież to nie jedyny przejaw "wschodniej mądrości". I jak tu się dziwić, że inni traktują nas jako siedlisko ciemnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
nie wiem skąd jesteś, ani po co i o co się właściwie czepiasz, pewno z nudów i dla zasady, ale "lubelszczyzna" jest tu w powszechnym użyciu i nikt poza tobą jednym nie robi z tego problemu, stosując ten zwrot zamiennie z "naszym województwem" lub "województwem lubelskim".
W powszechnym użyciu od 1934r.jest to,że Koziołek Matołek pochodzi z Koziego Grodu z miasta wschodu i wciąż dookoła wszystkim o lubelszczyżnie głupoty bredzi i nie ma co się dziwić, że w głowie zamiast wiedzy schizofrenia siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu propaganda. A niby skąd się te pieniądze w owej Unii biorą? Unia zwróci nam poniesione wydatki (czyli nasze pieniądze) jeśli będą zgodne z prawem z zasadami. Do tego czasu wszystko jest finansowane przez komercyjny kredy zaciągnięty przez rząd oraz przez kolejne kaskadowe kredyty na zaciągnięte na tych samych pieniądzach przez beneficjentów i wykonawców. A na całym interesie zarabiają lichwiarze i nikt tych ich dochodów nie wlicza do kosztów działania systemu. "I tak to właśnie działa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...