Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykl wjechał pod lądujący szybowiec. Mody mężczyzna zginął na miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2019 r. o 12:20 Powrót do artykułu
No większość motorowców tak ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wierzył w slogan typu " motocykle są wszedzie" i że wszyscy im ustępują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kolega też zginął na motocyklu . Ale mój kolega nie zginał na darmo ...... poszedł na organy jako dawca. Kolega jeszcze jak żył to opowiadał , że jak się rozwali na motocyklu to jego marzeniem jest aby pójść jako materiał na organy i tak się stało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu znalazł się w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz w lusterka motocyklisto! To duży problem na polskich drogach i, jak się okazuje, lotniskach. Motocykliści poprostu nie patrzą w lusterka. Trzeba im to przypominać! Jak można takiego dużego samolotu nie zobaczyć w lusterku! Pozdro ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do motocyklisty; jakie organy się nadawały od takiego czlowieka????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jakie ??? Od mojego kolegi wzięli nerki , trzustkę, śledzionę i serce wycięli na organy do przeszczepu . Od mojego kolegi motocyklisty nie chcieli wziąć do przeszczepu mózgu . Lekarze twierdzili , że jeżdżąc na motocyklu tak szybko jest nie normalny i ograniczony umysłowo. Nie ma popytu ma mózgi od dawców motocyklistów. Wątroby też nie chcieli wyciąć na organy bo kolega mój ostro pił i ta wątroba na nic by się nikomu nie przydała. Opuchnięta i stłuszczona ponoć była i jej mu nie wykroili na narządy do przeszczepu . Ale kolega choć trochę przydał się bo mu wykroili trzustkę , śledzionę i nerki . To było jego marzenie , aby po wypadku motocyklowym pójść na organy i zgodnie z jego życzeniem poszedł pod nóż po śmierci . Słyszałem , że już nawet gałki oczne wycinają i przeszczepiają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Motocyklisty.. co ty człowieku w ogóle gadasz jedna sprawa duża prędkość druga sprawa taki wypadek... Na który spada na ciebie szybowiec pomysł człowieku...nie ma nic złego że człowiek chce oddawac organy idź dawaj na tace do kościoła i słuchaj często przemówia które miesza w głowach co jest prawidłowe a co nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No większość motorowców tak ma...
 Jazda po czynnym lotnisku to proszenie się o nominację do pewnej nagrody. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...