Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykle wróciły na drogi. Pamiętajmy o bezpieczeństwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2018 r. o 10:07 Powrót do artykułu
Napinka puszkarzy za 3...2...1...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motury i ich wspaniali akrobatyczni właściciele z tą ich fantazją i wielką brawurą,do dzieła!Tylko lakieru mi nie podrapcie :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam, tylko czy oni pamiętają zjawiając się ni stąd ni z owąd z prędkością światła.. Czy motocyklistów ograniczenia prędkości nie dotyczą? Zawsze się nad tym zastanawiam patrząc jak beztrosko śmigają sobie i nikt ich za to nie karze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako "puszkarz" chłopakom na jednośladach życzę dobrej pogody i szerokości, a wszystkim opanowania za kółkiem/kierownicą. "Motór" fajna rzecz - może kiedyś sam sobie kupię ... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę puszką i jestem uprzejmy wobec jednośladów - ale tylko tych którzy jeżdżą z głową, a przede wszystkim nie przesadzają z prędkością - chętnie robię miejsce żeby sobie gość wyprzedził i pojechał dalej. Idiotów mających drogę publiczną za tor wyścigowy mam daleko gdzieś podobnie jak to czy się rozkwasi taki na mojej furmance czy pobliskim drzewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 79 lat i jestem kierowca auta i te motocyklisty powinni byc zlikwidowani bo nie umieja jezdzic. Po polach niech jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą świeże narządy do przeszczepów;),popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...