Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - ROW Rybnik 53:37. Awans w dwa sezony. Mamy Ekstraligę!

Utworzony przez w_irek2702, 23 września 2018 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla prawdziwego Motoru! mam nadzieję, że sponsorzy to docenią, a kopacze z Szarowoli niech dalej się kopią po czołach w 4 lidze!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla prawdziwego motoru! mam nadzieję, że sponsorzy to docenią, a kopacze z szarowoli niech dalej się kopią po czołach w 4 lidze!  
 prawdziwy motor? hmm lkŻ, tŻ, kmŻ itp co upadały po kilku latach i ty tutaj ***isz o prawdziwym motorze kibicu sukcesu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sport dla debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś red star ,sipma,teżet, a teraz jakiś sped car -tojakiś sowiecki klubik pojebańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gul wam skacze baloniarze z Szarowoli, było kiedykolwiek tylu kibiców na 4 lidze kopanej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odbiło dzieciom internetu. LKZ barwy zielono czerwone potem Tz Tz siema i klub motorowy. .....sami fanatycy Motoru.a na koszulkach nie herb Motoru tylko ...koza....oto wielcy fanatycy Motoru.....śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szparagus Siarowola Lublin - to jest prawdziwa duma wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekstraliga musi być na Arenie, zróbmy tam tor a kopacze na Zygmuntowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś red star ,sipma,teżet, a teraz jakiś sped car -tojakiś sowiecki klubik pojebańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy***ta nas do mojżeszowa s tamój my jesteśwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piernicze.. na dobrą sprawę to nazwa "Motor" bardziej pasuje do żużla.. ale walić to myślę, że w Lublinie jest miejsce i na piłkarski Motor RKS i na drużynę żużlową o tej samej nazwie i nikt kumaty nie powinien mieć z tym problemu. Ja tam se lubię pójść i na piłkę i na żużel czasem i uważam że to poj..ne takie akcje jak we wsiowym Toruniu np. że żużel z piłką ma kose chociaż oba z jednego miasta. Ludzie chill niech se każdy chodzi na co lubi i będzie dumny ze to Lubelski klub (i na tym się skupi) jeden i drugi i relacje powinny być dobre albo neutralne lokalne kosy są frajerskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ko cham pilke a i żużlem nie gardze ,pilkarze brać przykład z al Zygmuntowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tylu kibicow ok 10tys na bararzach o 2 lige z Olimpia elblag ,jak juz znawco!!!Po drugie piłka jest o wiele trudniejsza do osiagnięcia i kupienia dobrych zawodnikow,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gul wam skacze baloniarze z Szarowoli, było kiedykolwiek tylu kibiców na 4 lidze kopanej?
Jeśli kiedykolwiek będzie tak, że drużyna żużlowa będzie w każdym mieście i każdej wsi, jak w przypadku piłki nożnej, to wtedy pogadamy o frekwencji:)  I odwrotnie - gdyby w Polsce drużyn piłkarskich było tyle co żużlowch to frekwencja na każdym meczu siegalaby pewnie 200 000:)) Na piłkarskim Motorze również. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sposób pominąć rolę prezesa i premiera w budowie drużyny i jej sukcesie. Zapomniałem o brosze. Może chociaż jakaś tablica: "Tu mogli być gdyby tylko chcieli......"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spartakus Speedway Lublin" taka nazwa powinna pogodzić wszystkich :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duze gratulacje dla klubu za awans, to miasto zastuguje na sport na najwyzszym poziomie w kraju. Ja co prawda jestem fanem basketu i na mecze zuzolwe chodzil nie bede ale kilkanascie tysiecy ludzi z regionu juz tak. Co do kopaczy to sami sobie sa winni ze gnija w tej czwartej lidze majac takie srodki i infrastrukture jak nikt inny. Miasto powinno doceniac kluby ktore potrafia zrobic wynik a wiadomo ze budzet Speed Caru bedzie musial oscylowac wokol 6-7 mln. Mam nadzieje ze extraklasowe druzyny na tym nie straca ( AZS Pszczolka, TBV Start czy Montex Lublin).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEBICE i miasto powinni wspierać piłkarzy i Żużel ,bo juz historia wspolnych radości i problemów dlatego kibice Żużla powinni wspierać piłkarzy  a kibice piłki wspierać powinni żużel tylko w jedności siła to klub i miasto cementują ,gdyby piłkarze Byli w ekstraklasie po tylu latach to stadion Arena zawsze ponad 10 tys widzów ,dlatego nie porównujcie popularnośc fudbolu do żużla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie sobie żużlowe siurki jak jeszcze kilka lat temu odcinaliście się od nazwy „Motor”, twierdząc że historia żużla w Lublinie zaczęła się od LPŻ Lublin, którego kontynuatorem tradycji jest TŻ Lublin, a „RKS Motor” to był tylko późniejszy epizod - nawet dopingowaliscie „TŻ Lublin”, a „Motor” wyrzuciliście w kąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...