Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga: szukam osoby do współpracy. Jeżeli jesteś z Lublina lub okolic, jeśli masz 18-30 lat (mężczyzna bądź kobieta), jesteś osobą ambitną, która łatwo nawiązuje kontakty i masz trochę wolnego czasu- ok. 10-15 godz./tydzień (praca nie koliduje ze szkołą/inną pracą-elastyczne godziny) i chcesz uczciwie i legalnie dorobić (bez żadnego wkładu własnego, opłat, i innych haczyków) napisz do mnie maila ze swoim numerem kom. a umówimy się w Lublinie w jakimś pubie/barze na godzinne spotkanie gdzie przedstawię Ci szczegóły współpracy, po czym będziesz mógł/a podjąć decyzję czy jesteś zainteresowany/a lub nie. Pamiętaj, na tym nie da się stracić, można tylko zarobić o czym zresztą sam/a możesz się wkrótce przekonać. Co najważniejsze: wypracowany dochód jest pasywny (nigdy nie zanika, wpływa co miesiąc na konto, a można go tylko stopniowo powiększać- dla wielu jest już to jedyne źródło utrzymania). Osobom zainteresowanym, ze swojej strony, zapewniam wszelkiego rodzaju całkowicie bezpłatną pomoc (materiały, szkolenie). Napisz/umów się- to nic nie kosztuje, nic nie możesz stracić (ani złotówki) i na pewno nie pożałujesz czasu spędzonego na spotkanie. Dla jasności: Mam 22 lata i jestem studentem a spotkanie ma tylko i wyłącznie charakter biznesowy ! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego numeru komórkowego wraz z imieniem na adres e-mail: niezwlekajnapisz@gmail.com ; oddzwonię i umówimy się na spotkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jak pan zadał pytanie: czy można było lać wodę, to się nie dziwcie że tak odpowiadają ;]]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...