Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mszanka (pow. włodawa) > Czołowe zderzenie, kierowca nie żyje

Utworzony przez pepe, 22 lipca 2008 r. o 08:34
Wola Uherska - a gdzie to jest????!!!!! Kolejny dziennikarzyna-geograf!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Wola Uhruska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za różnica gdzie to i czy ktoś się pomylił.. ortografiści się k.... znaleźli.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mszance dokladnie i to jest kolo woli uhruskiej tragedia dla rodziny znalem dobrze adama mlody czlowiek --> tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadmierna prędkość z pwenością. Ale na jakiej podstawie pada steiwrdzenie, że panowanie nad kierownicą stracił kierowca Astry a nie Mercedesa? Nie jest to oczywiste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brałem udział w akcji...po pierwsze nadmierna prędkość mogła być przyczyną ... tam tydzien wczesniej połozono nowy asfalt...deszcz i mgła odegraly swoje role...po drugie jak kierowca opla mógł stracić panowanie nad kierownica na zakręcie jak zakręt był 100m wczesniej a z zakrętu wyjechała kobieta w mercedesie ! ...20 letni chłopak ..miał całe życie przed sobą ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
brałem udział w akcji...po pierwsze nadmierna prędkość mogła być przyczyną ... tam tydzien wczesniej połozono nowy asfalt...deszcz i mgła odegraly swoje role...po drugie jak kierowca opla mógł stracić panowanie nad kierownica na zakręcie jak zakręt był 100m wczesniej a z zakrętu wyjechała kobieta w mercedesie ! ...20 letni chłopak ..miał całe życie przed sobą ;( [*]
Prosimy o kontakt lub numer telefonu. Jesteś jedyną osobą, która może nam pomóc. Błagam. mój emeil to mic41@wp,pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina napisał:
Prosimy o kontakt lub numer telefonu. Jesteś jedyną osobą, która może nam pomóc. Błagam. mój emeil to mic41@wp.pl Proszę zadzwoń 668378761.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowniez bylam na miejscu wypadku i nie rozumiem tych co niektorych blednych informacji... tak jak kolega napisal wczesniej nie bylabym pewna czy to byla wina chlopaka z astry... wygladalo to tak jakby kobieta z mercedesa sciela zakret i to ona nie zapanowala nad kierownica, no ale nie mi to oceniac. wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlego adama [*] [*] i zycze szybkiego powrotu do zdrowia reszcie uczestnikow tego tragicznego wypadku.... nigdy nie zapomne tego widoku... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można ściąć zakret w prawą strone? współczuję dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka sie pomyliła, kierujaca samochodem wypadla na lewy pas ruchu na zakrecie i uderzyla w astre. [*] spoczywaj w pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki za pomylke ... o to mi chodzilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Popatrz, jak prędko mija czas... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
rowniez bylam na miejscu wypadku i nie rozumiem tych co niektorych blednych informacji... tak jak kolega napisal wczesniej nie bylabym pewna czy to byla wina chlopaka z astry... wygladalo to tak jakby kobieta z mercedesa sciela zakret i to ona nie zapanowala nad kierownica, no ale nie mi to oceniac. wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlego adama [*] [*] i zycze szybkiego powrotu do zdrowia reszcie uczestnikow tego tragicznego wypadku.... nigdy nie zapomne tego widoku... [*]
jeżeli znasz szczegóły tego wypadku to skontaktuj sie z rodzina Adama .Twoja pomoc jest im bardzo potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem Adasia bardzo dobrze.był bardzo pracowitym i ułożonym chłopakiem bedzie mi go bardzo brakowało.spoczywaj w pokoju Adaśku [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...