Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha tłumaczy się ze swojej gafy i broni Wieczorka

Utworzony przez lub, 10 lutego 2012 r. o 11:47
Widać słaby ten fryzjer włosy kluchy brr fryzura obciach, tylko w pole w buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha dobrze że nie spytała: "a co to w ogóle jest Puchar Polski?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja się tego wszystkiego uczę" A to wezcie i mnie, ja tez chetnie bede bral ministerialna pensje i sie "wszystkiego uczyl" choc wydaje mi sie ze na sporcie znam sie duzo lepiej niz p. Mucha... podac telefonczy email do informacji p.Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się pani trzyma, Pani Minister. PO ponad wszystko. Niech szczekają, ale to Nam jest i będzie dobrze. PO górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nazywam Nikodem Dyzma. Też się wszystkiego szybko uczę i chcę być ministrem. Uda mi się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje dla Pani Minister , wykazała się jak zwykle wielką kompetencją. Pełna kompromitacja, ja już tej Pani mówię dziękuję. Pozdrawiam . Ps. do redakcji - kto wymyśla te durnowate kody ??? -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, zero kompetencji. A co do ostatnich ruchów kadrowych, to jest takie przysłowie "jaki pan, taki kram" i tyle w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odejć kobieto wstydu i posmiewiska z siebie nierób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe normalnie komedia!!! pani minister buhahahaha raczej na kierownika salonu fryzjerskiego się nadaje a nie na takie stanowisko z całym szacunkiem oczywiście dla kierowników takich salonów. Panie Premierze Kochany ja również nie znam się np. na szkolnictwie, służbie zdrowia... ale szybko się uczę heh i obiecuję że ŚWIEŻYM okiem będę patrzył na wszystkie sprawy w resorcie może i dla mnie znajdzie się jakieś ministerialne stanowisko? Też chcę być jak Pani Joanna Dyz... oj przepraszam Mucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mysleć o ludziach którzy oddali głos na panią muchę? Przecież już wcześniej dawała pokaz swoich możliwości intelektualnych. GW i TVN mózgi ćwierćinteligentom wyprały tak że nieodrózniają już: prawdy od fałszu, dobra od zła, mądrych od głupich. Totalny upadek młodych, wykształconych z dużych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumię czego sie czepiacie? Pytanie Pani minister było jak najbardziej na miejscu. Biorąc pod uwage to co sie dzieje w polskiej piłce,kiedy wielokrotnie decyzje zapadały "przy stoliku",też bym podejrzewał,ze drużyny zostały wybrane. Zwłaszcza że chodzi o takie zespoły jak Legia i Wisła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"-Wiceszef COS przyniósł mi po 2 tygodniach funkcjonowania informacje, do których sama nie byłabym w stanie dojść - mówiła minister" bu ha ha. Nowo zatrudniony fryzjer wykonał coś czego nie umiało wykonać setki urzędasów zatrudnionych w Ministerstwie Sportu i Turystyki ??? To paranoja. Mucha ośmiesza się do entej potęgi. Nie panuje nad tym burd.... Na koniec 2009 r. stan zatrudnienia w Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz w jednostkach organizacyjnych podległych ministrowi sportu i turystyki lub przez niego nadzorowanych przedstawiał się następująco : - w Ministerstwie Sportu i Turystyki zatrudnione były 203 osoby, - w Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie zatrudnionych było 6 osób, - w Centralnym Ośrodku Sportu zatrudnione były 643 osoby, - w Instytucie Sportu zatrudnione były 62 osoby, - w Polskiej Organizacji Turystycznej zatrudnionych było 98 osób, w tym 30 osób zatrudnionych w ramach zadań realizowanych ze środków unijnych, natomiast 68 osób zatrudnionych na realizację zadań statutowych. ŚREDNIA PENSJA BRUTTO 4 - 6 tys. PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/124043BD Wszelkie informacje o Ministerstwie Sportu i Turystyki (kadry, pensje) Skoro nikt nie potrafi wykonać polecenia Muchy (oprócz nowego fryzjera, którego Mucha wychwala pod niebiosa), to powinno się wywalić na zbity pysk cały stan osobowy tego ministerstwa z Muchą na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...