Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Must be the music": Lubelsko-kraśnicki zespół Pawkin dziś walczy o głosy

Utworzony przez sas, 24 marca 2013 r. o 17:35
nie podoba mi sie. memłowa nuta ala fil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to straszna wiocha , takie produkcje to juz nie nawet ,, discopolo,, ale raczej Krasnik ,, polo ,, na festyny typu ,, dni pieroga,, , ,, dzien strudla ,, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro wspominacie o kims z lublina/krasnika w kontekscie programu tv, to warto rzetelnie podejsc do tematu, bo dzisiejszym odcinku tego programu jest jeszcze ktos inny z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towalne żygowiny - CZY TO UTWÓR DO SPOTU P.O.? troszeczkę za wcześnie , albo za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawia´k napisał:
Lublin to straszna wiocha , takie produkcje to juz nie nawet ,, discopolo,, ale raczej Krasnik ,, polo ,, na festyny typu ,, dni pieroga,, , ,, dzien strudla ,, itp.
A Twoja warszafka nie jest wiochą???Więcej osiągneli niż ty wsioku z Warszafki i jeszcze pewnie jesteś za tą chu...wą ległą!!!Pozdro z Kraśnika wsioku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Pawkin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawia´k napisał:
Lublin to straszna wiocha , takie produkcje to juz nie nawet ,, discopolo,, ale raczej Krasnik ,, polo ,, na festyny typu ,, dni pieroga,, , ,, dzien strudla ,, itp.
Może to i prawda. są jeszcze Juwenalia, kozienalia i coś tam jeszcze prowincjonalnego w tej prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu narzekacie? Znane są przypadki,że zespoły weselne typu "Pawkin" w końcu osiągnęły komercyjny sukces i z stodół wyszły grać do remiz jako Disco-Polo.A co do najlepszego "akustyka" z kraśnickiego CKiP p.Muszyńskiego,tej miernoty,to dzieki niemu wiele obiecujących zespołów i wokalistów przepadło,bo ten gościu nie dopuszczał ich do "studia nagrań" uważając je za swoje i bając się konkurencji dla rodzinki,patrz kto gra na perkusji.typowy stary ,zawistny zgred,Może najwyższy czas zająć się tym panem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FOLKA NIE SZALEJ! BO NA TO NIE MA JUZ LEKARSTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ludzie skąd w was tyle zawiści... nie dziwne że mówią potem że to prowincja... Zapracowali sobie chłopaki to mają... pojechali i zagrali - może Wam się nie podobać ale to oni są w programie, grają koncerty i nagrywają kolejne piosenki a wy jedyne co umiecie robić to pisać anonimowo ociekające zazdrością komentarze... szkoda mi takich ludzi... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAWKIN to super zespół ! byłam na ich koncercie w Urszulinie są mega kocham ich błagam przyjeże do nas do Urszulina jeszcze raz !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czemu wasz zespół ma tak Pawkin pytam się z ciekawości byłam na koncercie w Urszulinie był superowy kocham was ! :wub:  :)  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: :wub:  :wub:  :wub:  :wub:    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...